BILPLEIESENTERET TØNSBERG AS
Selskapet driver detaljhandel med motorvogner, inkludert kjøp og salg av biler samt import av biler og motorsykler. Virksomheten omfatter bilpleie, reparasjon av lette kjøretøy og utleie av kjøretøy. Selskapet er lokalisert i VEAR og er registrert som aksjeselskap.
Om selskapet
- Org.nummer
- 821404592
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Aksjonærer
Største aksjonær: RONNI HALS (100,0 %)
- RONNI HALSperson100,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i BILPLEIESENTERET TØNSBERG AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- RolleNy rolle: BOBE (BOBE)
- StiftelseBILPLEIESENTERET TØNSBERG AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 0,2 mill. kr | -0,1 mill. kr | -0,1 mill. kr | -0,1 mill. kr |
| 2022 | 0,5 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr |
| 2021 | 0,9 mill. kr | -0,1 mill. kr | -0,1 mill. kr | -0,1 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 0,0 mill. kr | -0,1 mill. kr | 0,2 mill. kr | – |
| 2022 | 0,1 mill. kr | -0,1 mill. kr | 0,1 mill. kr | – |
| 2021 | 0,2 mill. kr | -0,0 mill. kr | 0,2 mill. kr | – |
Nøkkeltall (2023)
Ledelse og styre
- –Bostyrer
- Ronni Hals (f. 1979)Daglig leder
- Ronni Hals (f. 1979)Styrets leder
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om BILPLEIESENTERET TØNSBERG AS
- Hva er organisasjonsnummeret til BILPLEIESENTERET TØNSBERG AS?
- Organisasjonsnummeret er 821404592. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret.
- Hvem er daglig leder i BILPLEIESENTERET TØNSBERG AS?
- Ronni Hals er daglig leder, og Ronni Hals er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor mye omsatte BILPLEIESENTERET TØNSBERG AS i 2023?
- Omsetningen i 2023 var 0,2 mill. kr, med et driftsresultat på -0,1 mill. kr og et årsresultat på -0,1 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier BILPLEIESENTERET TØNSBERG AS?
- Største aksjonær er RONNI HALS med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2023.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.