orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap825382852

RICHARD ELSETH AS

ASKER · Uoppgitt · Stiftet 2020

Dette er et aksjeselskap registrert i Asker kommune. Selskapet har organisasjonsnummer 825382852. Virksomhetsområdet er ikke spesifisert i offentlige kilder.

Generert av Orakel AI
Omsetning0,0 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2020
Underenheter–

Om selskapet

Org.nummer
825382852
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
00.000UoppgittSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
ASKER
Adresse
Bleikerhaugen 4B, 1387, ASKER
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Stiftet
2020

Aksjonærer

Største aksjonær: RICHARD ELSETH (100,0 %)

  1. RICHARD ELSETHperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i RICHARD ELSETH AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelseRICHARD ELSETH AS stiftet

Økonomi

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
2024––0,0 mill. kr0,0 mill. kr
2023––0,0 mill. kr0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,5 mill. kr0,0 mill. kr0,5 mill. kr–
20240,5 mill. kr0,0 mill. kr0,5 mill. kr–
20230,5 mill. kr0,0 mill. kr0,5 mill. kr–

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Richard Elseth (f. 1968)Styrets leder

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Bleikerhaugen 4B, 1387, ASKER. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassBleikerhaugen (0.1 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (55 km)
Finansiell helseindeks
40 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 55 % i Uoppgitt
EgenkapitalutviklingStabil
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om RICHARD ELSETH AS

Hva er organisasjonsnummeret til RICHARD ELSETH AS?
Organisasjonsnummeret er 825382852. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2020.
Hvor mye omsatte RICHARD ELSETH AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på 0,0 mill. kr og et årsresultat på 0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier RICHARD ELSETH AS?
Største aksjonær er RICHARD ELSETH med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder RICHARD ELSETH AS til?
Forretningsadressen er Bleikerhaugen 4B, 1387 ASKER.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.