MAMO INVEST AS
OSLO · Kjøp og salg av egen fast eiendom · Stiftet 2020
Selskapet er et aksjeselskap registrert i Oslo med organisasjonsnummer 825444092. Virksomheten omfatter kjøp og salg av egen fast eiendom, samt investering i aksjeselskap og eiendom. Selskapet opererer som en investeringsaktør innen eiendoms- og aksjesektoren.
Om selskapet
- Org.nummer
- 825444092
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 68.110Kjøp og salg av egen fast eiendomSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- OSLO
- Adresse
- Tjernveien 40, 0957, OSLO
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- investeringaksjeselskapeiendom
- Stiftet
- 2020
Aksjonærer
Største aksjonær: MARIANNE BEICHMANN (50,0 %)
- MARIANNE BEICHMANNperson50,0 %
- WERNER BEICHMANNperson50,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i MAMO INVEST AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- StatusMAMO INVEST AS er under avvikling
- RegnskapRegnskap levert for 2023
- StiftelseMAMO INVEST AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | – | -0,0 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,1 mill. kr |
| 2024 | – | -0,0 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,1 mill. kr |
| 2023 | 0,3 mill. kr | 0,3 mill. kr | 0,5 mill. kr | 0,5 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,3 mill. kr | 1,3 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
| 2024 | 3,5 mill. kr | 1,3 mill. kr | 2,2 mill. kr | – |
| 2023 | 3,4 mill. kr | 1,2 mill. kr | 2,2 mill. kr | – |
Lignende selskaper
- FRYSJAPARKEN UTVIKLING AS872 mill. kr
- HELGERUDKVARTALET BOLIG AS545 mill. kr
- FIRDA EIENDOM AS463 mill. kr
- STEINAN HOLDING AS366 mill. kr
- VOLLEBEKK STASJON UTBYGGINGSSELSKAP AS311 mill. kr
- METEVA EIENDOM AS287 mill. kr
Ledelse og styre
- Marianne Beichmann (f. 1958)Styrets leder
- Werner Beichmann (f. 1957)Styremedlem
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om MAMO INVEST AS
- Hva er organisasjonsnummeret til MAMO INVEST AS?
- Organisasjonsnummeret er 825444092. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2020.
- Hvem eier MAMO INVEST AS?
- Største aksjonær er MARIANNE BEICHMANN med 50,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 2 registrerte aksjonærer.
- Hvor holder MAMO INVEST AS til?
- Forretningsadressen er Tjernveien 40, 0957 OSLO.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.