orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap826319992

TØMRER STIAN PAULSEN AS

LEKNES · Snekkerarbeid · Stiftet 2020

Bedriften tilbyr snekkerarbeid, tapetsering, gulvleggging og maling. Selskapet er basert i Leknes og hadde en årlig omsetning på 2 millioner kroner. Som aksjeselskap er det registrert med organisasjonsnummeret 826319992.

Generert av Orakel AI
Omsetning2,0 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2020
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
826319992
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
43.320SnekkerarbeidSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
LEKNES
Adresse
Fygleveien 114, 8370, LEKNES
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (registrert)
Søkeord
snekringtapetseringleggegulvbeleggmaling
Stiftet
2020

Aksjonærer

Største aksjonær: STIAN HOSETH PAULSEN (100,0 %)

  1. STIAN HOSETH PAULSENperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i TØMRER STIAN PAULSEN AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelseTØMRER STIAN PAULSEN AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20252,0 mill. kr0,1 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
20242,4 mill. kr-0,2 mill. kr-0,3 mill. kr-0,3 mill. kr
20231,7 mill. kr0,1 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,5 mill. kr-0,3 mill. kr0,8 mill. kr–
20240,7 mill. kr-0,3 mill. kr1,0 mill. kr–
20230,8 mill. kr-0,1 mill. kr0,9 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin3,6 %Tilfredsstillende2024: -7,8 %
Resultatgrad0,9 %Tilfredsstillende2024: -10,5 %
Egenkapitalandel-60,4 %Svak2024: -48,5 %
Likviditetsgrad0,12Svak2024: 0,24
Arbeidskapital−297 495 krSvak2024: −350 014 kr

Lignende selskaper

Offentlig støtte

Redusert arbeidsgiveravgift (differensiert arbeidsgiveravgift), meldt av Skatteetaten som regionalstøtte: 8 perioder 2026, til sammen 45 759 kr.

Kilde: Støtteregisteret (Brønnøysundregistrene) og Innovasjon Norge. Støtteregisteret er registeret over statsstøtte meldt til Brønnøysundregistrene; fra 2026 meldes også Skatteetatens differensierte arbeidsgiveravgift per bedrift. Innovasjon Norges egne tall dekker alle tilsagn fra 2013. Samme tildeling kan finnes i begge.

Ledelse og styre

  • Stian Hoseth Paulsen (f. 1998)Daglig leder
  • Stian Hoseth Paulsen (f. 1998)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassFygle skole (0.0 km)
Nærmeste flyplassLeknes Airport (2 km)
Finansiell helseindeks
70 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 42 % i Snekkerarbeid
EgenkapitalutviklingStabil
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om TØMRER STIAN PAULSEN AS

Hva er organisasjonsnummeret til TØMRER STIAN PAULSEN AS?
Organisasjonsnummeret er 826319992. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2020.
Hvem er daglig leder i TØMRER STIAN PAULSEN AS?
Stian Hoseth Paulsen er daglig leder, og Stian Hoseth Paulsen er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte TØMRER STIAN PAULSEN AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 2,0 mill. kr, med et driftsresultat på 0,1 mill. kr og et årsresultat på 0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier TØMRER STIAN PAULSEN AS?
Største aksjonær er STIAN HOSETH PAULSEN med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder TØMRER STIAN PAULSEN AS til?
Forretningsadressen er Fygleveien 114, 8370 LEKNES i VESTVÅGØY kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.