orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap826514272

TROMS MASKIN OG SERVICE AS

TROMSDALEN · Reparasjon og vedlikehold av maskiner · Stiftet 2021

Selskapet driver reparasjon og vedlikehold av maskiner fra sitt lokale i Tromsdalen. Med en årlig omsetning på 7 millioner kroner opererer det som aksjeselskap (organisasjonsnummer 826514272). Virksomheten tilbyr håndverkstjenester innen maskinservice til sin kundebase.

Generert av Orakel AI
Omsetning6,6 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2021
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
826514272
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
33.120Reparasjon og vedlikehold av maskinerSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
TROMSDALEN
Adresse
Turistvegen 86, 9020, TROMSDALEN
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (registrert)
  • NAV Aa-registeret (registrert)
Søkeord
servicevedlikeholdreparasjoneranleggsmaskinertilhørendeutstyrlandbruksmaskinerm/utstyrbåterutleie
Stiftet
2021

Aksjonærer

Største aksjonær: KEVIN HANSEN ØVERMO (100,0 %)

  1. KEVIN HANSEN ØVERMOperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i TROMS MASKIN OG SERVICE AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • RegnskapRegnskap levert for 2022
    • StiftelseTROMS MASKIN OG SERVICE AS stiftet

Økonomi

2022 2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20256,6 mill. kr0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
20247,1 mill. kr0,2 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr
20236,2 mill. kr0,1 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
20225,3 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20251,1 mill. kr0,2 mill. kr1,0 mill. kr–
20241,8 mill. kr0,2 mill. kr1,7 mill. kr–
20231,0 mill. kr0,1 mill. kr0,9 mill. kr–
20221,0 mill. kr0,1 mill. kr1,0 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin0,8 %Tilfredsstillende2024: 2,6 %
Resultatgrad-0,3 %Svak2024: 1,2 %
Egenkapitalandel14,8 %Tilfredsstillende2024: 10,2 %
Gjeldsgrad5,7Svak2024: 8,9
Likviditetsgrad1,42Tilfredsstillende2024: 1,23
Arbeidskapital316 418 krPositiv2024: 341 566 kr

Lignende selskaper

Offentlig støtte

Redusert arbeidsgiveravgift (differensiert arbeidsgiveravgift), meldt av Skatteetaten som regionalstøtte: 8 perioder 2026, til sammen 93 406 kr.

Kilde: Støtteregisteret (Brønnøysundregistrene) og Innovasjon Norge. Støtteregisteret er registeret over statsstøtte meldt til Brønnøysundregistrene; fra 2026 meldes også Skatteetatens differensierte arbeidsgiveravgift per bedrift. Innovasjon Norges egne tall dekker alle tilsagn fra 2013. Samme tildeling kan finnes i begge.

Ledelse og styre

  • Kevin Hansen Øvermo (f. 1991)Daglig leder
  • Kevin Hansen Øvermo (f. 1991)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassFløyvegen (0.4 km)
Nærmeste flyplassTromsø Airport (6 km)
Finansiell helseindeks
85 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 25 % i Reparasjon og vedlikehold av maskiner
EgenkapitalutviklingStabil
Omsetningsvekst, 3 år7,4 % per år
EierskapNorsk eid, største eier 100 %
RevisorLite revisjonsselskap

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om TROMS MASKIN OG SERVICE AS

Hva er organisasjonsnummeret til TROMS MASKIN OG SERVICE AS?
Organisasjonsnummeret er 826514272. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2021.
Hvem er daglig leder i TROMS MASKIN OG SERVICE AS?
Kevin Hansen Øvermo er daglig leder, og Kevin Hansen Øvermo er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte TROMS MASKIN OG SERVICE AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 6,6 mill. kr, med et driftsresultat på 0,0 mill. kr og et årsresultat på -0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier TROMS MASKIN OG SERVICE AS?
Største aksjonær er KEVIN HANSEN ØVERMO med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder TROMS MASKIN OG SERVICE AS til?
Forretningsadressen er Turistvegen 86, 9020 TROMSDALEN i TROMSØ kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.