orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap831118962

LILLESAND AUTO SENTER AS

LILLESAND · Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · Stiftet 2023

Selskapet tilbyr reparasjon og vedlikehold av motorvogner, samt salg av personbiler både nye og brukte. Det er registrert som aksjeselskap med organisasjonsnummer 831118962 og har virksomhet i Lillesand.

Generert av Orakel AI
Omsetning0,0 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2023
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
831118962
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
95.310Reparasjon og vedlikehold av motorvognerSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
LILLESAND
Adresse
Birkelandsveien 116, 4790, LILLESAND
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (registrert)
Søkeord
reparasjonvedlikeholdbilersalgpersonbilernyebrukte
Stiftet
2023

Aksjonærer

Største aksjonær: POLIS ZAIA POLIS (50,0 %)

  1. POLIS ZAIA POLISperson50,0 %
  2. SALEH ECHKANTENAperson50,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i LILLESAND AUTO SENTER AS, summert over aksjeklasser. 2 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelseLILLESAND AUTO SENTER AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
20240,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
20230,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,0 mill. kr-0,0 mill. kr0,0 mill. kr–
20240,0 mill. kr-0,0 mill. kr0,0 mill. kr–
20230,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr–

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Saleh Echkantena (f. 1975)Daglig leder
  • Polis Zaia Polis (f. 1972)Styrets leder
  • Saleh Echkantena (f. 1975)Styremedlem

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Birkelandsveien 116, 4790, LILLESAND. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassFyresmoen (0.5 km)
Nærmeste flyplassKristiansand Airport (17 km)
Finansiell helseindeks
40 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 93 % i Reparasjon og vedlikehold av motorvogner
EgenkapitalutviklingFallende
EierskapNorsk eid, største eier 50 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om LILLESAND AUTO SENTER AS

Hva er organisasjonsnummeret til LILLESAND AUTO SENTER AS?
Organisasjonsnummeret er 831118962. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2023.
Hvem er daglig leder i LILLESAND AUTO SENTER AS?
Saleh Echkantena er daglig leder, og Polis Zaia Polis er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte LILLESAND AUTO SENTER AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på -0,0 mill. kr og et årsresultat på -0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier LILLESAND AUTO SENTER AS?
Største aksjonær er POLIS ZAIA POLIS med 50,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 2 registrerte aksjonærer.
Hvor holder LILLESAND AUTO SENTER AS til?
Forretningsadressen er Birkelandsveien 116, 4790 LILLESAND.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.