LS. ALNES AS
GODØYA · Uoppgitt · Stiftet 2022
Selskapet er registrert som aksjeselskap med organisasjonsnummer 831671882 og har hjemsted på Godøya. Næringen oppgis ikke i tilgjengelige kilder.
Om selskapet
- Org.nummer
- 831671882
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 00.000UoppgittSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- GODØYA
- Adresse
- Alnesgarden 13, 6055, GODØYA
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- holdingselskap
- Stiftet
- 2022
Aksjonærer
Største aksjonær: LEIF STEINAR ALNES (100,0 %)
- LEIF STEINAR ALNESperson100,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i LS. ALNES AS, summert over aksjeklasser. 2 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2025
- RegnskapRegnskap levert for 2023
- StiftelseLS. ALNES AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr |
| 2024 | 0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr |
| 2023 | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9,5 mill. kr | 9,5 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
| 2024 | 9,5 mill. kr | 9,5 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
| 2023 | 9,5 mill. kr | 9,5 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
Lignende selskaper
- MICHAEL INVESTERINGER AS7735 mill. kr
- HVO AS1770 mill. kr
- GEMINOR AS912 mill. kr
- FERD KKA AS473 mill. kr
- AUTOGROSSISTEN AS239 mill. kr
- FROGNER UTVIKLING AS238 mill. kr
Ledelse og styre
- Leif Steinar Alnes (f. 1956)Styrets leder
Revisor og regnskapsfører
- VALUE GROUP ASRegnskapsfører
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Bedrifter på samme adresse
- ALNES REDERI ASFiske og fangst i sjø
- NESBAKK ASFiske og fangst i sjø
- PARTREDERIET ALNES OG BRUNGOT ANSFiske og fangst i sjø
Registrert forretningsadresse: Alnesgarden 13, 6055, GODØYA. Kilde: Enhetsregisteret.
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om LS. ALNES AS
- Hva er organisasjonsnummeret til LS. ALNES AS?
- Organisasjonsnummeret er 831671882. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2022.
- Hvor mye omsatte LS. ALNES AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på -0,0 mill. kr og et årsresultat på -0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier LS. ALNES AS?
- Største aksjonær er LEIF STEINAR ALNES med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
- Hvor holder LS. ALNES AS til?
- Forretningsadressen er Alnesgarden 13, 6055 GODØYA i GISKE kommune.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.