DYNAMIC EXPLORE AS
RANHEIM · Produksjon av optiske instrumenter, magnetiske og optiske media og fotografisk utstyr · Stiftet 2025
Selskapet er registrert som aksjeselskap med organisasjonsnummer 834948672 og holder til i Ranheim. Dynamic Explore utvikler, produserer og selger action-kameraer rettet mot friluftsliv, og klassifiseres innenfor produksjon av optiske instrumenter og fotografisk utstyr.
Om selskapet
- Org.nummer
- 834948672
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 26.700Produksjon av optiske instrumenter, magnetiske og optiske media og fotografisk utstyrSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- RANHEIM
- Adresse
- Fykenvegen 22A, 7054, RANHEIM
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- utviklingproduksjonsalgaction-kameraspesieltrettetfriluftsliv
- Stiftet
- 2025
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2025
- StiftelseDYNAMIC EXPLORE AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
Lignende selskaper
- OPTOSCALE AS117 mill. kr
- VISION IO AS34,4 mill. kr
- CONOPTICA AS26,3 mill. kr
- FERDER SOLUTIONS AS11,4 mill. kr
- NP NORDIC PROTECTION AS9,5 mill. kr
- KAMV AS8,2 mill. kr
Ledelse og styre
- Freddy Lillevik (f. 1980)Daglig leder
- Freddy Lillevik (f. 1980)Styrets leder
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om DYNAMIC EXPLORE AS
- Hva er organisasjonsnummeret til DYNAMIC EXPLORE AS?
- Organisasjonsnummeret er 834948672. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2025.
- Hvem er daglig leder i DYNAMIC EXPLORE AS?
- Freddy Lillevik er daglig leder, og Freddy Lillevik er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor mye omsatte DYNAMIC EXPLORE AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på -0,0 mill. kr og et årsresultat på -0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvor holder DYNAMIC EXPLORE AS til?
- Forretningsadressen er Fykenvegen 22A, 7054 RANHEIM i TRONDHEIM kommune.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.