orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap835326772

FINNMARK BOOKING AS

VARDØ · Drift av vandrerhjem og ferieleiligheter · Stiftet 2025

Selskapet driver virksomhet innen utleie av feriehus, ferieleiligheter og vandrerhjem fra lokalet sitt i Vardø. Bedriften tilbyr også guide- og reiselederservice til gjester. Som aksjeselskap med organisasjonsnummer 835326772 er det registrert som en etablert aktør innen reiseliv og overnatting i Finnmark.

Generert av Orakel AI
Omsetning–
Ansatte–
Stiftet2025
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
835326772
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
55.200Drift av vandrerhjem og ferieleiligheterSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
VARDØ
Adresse
Strandgata 34, 9950, VARDØ
Postadresse
Bjergvegen 136, 6657, RINDAL
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (registrert)
Søkeord
utleieferiehusguidereiseleder
Stiftet
2025

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • StiftelseFINNMARK BOOKING AS stiftet

Økonomi

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
2025–-0,2 mill. kr-0,2 mill. kr-0,2 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,0 mill. kr-0,2 mill. kr0,2 mill. kr–

Lignende selskaper

Offentlig støtte

1 tildeling siden 2025, til sammen 0,3 mill. kr (Innovasjon Norge).

Redusert arbeidsgiveravgift (differensiert arbeidsgiveravgift), meldt av Skatteetaten som regionalstøtte: 2 perioder 2026, til sammen 776 kr.

DatoGiverOrdningTypeBeløp
19. november 2025Innovasjon NorgeDistriktsutviklingstilskudd: BedriftsutviklingstilskuddTilskudd0,3 mill. kr

Kilde: Støtteregisteret (Brønnøysundregistrene) og Innovasjon Norge. Støtteregisteret er registeret over statsstøtte meldt til Brønnøysundregistrene; fra 2026 meldes også Skatteetatens differensierte arbeidsgiveravgift per bedrift. Innovasjon Norges egne tall dekker alle tilsagn fra 2013. Samme tildeling kan finnes i begge.

Ledelse og styre

  • Morten Gåsvand (f. 1961)Daglig leder
  • Morten Gåsvand (f. 1961)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassVardø kystrutekai (0.3 km)
Nærmeste flyplassVardø Airport, Svartnes (3 km)
Finansiell helseindeks
25 / 100

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om FINNMARK BOOKING AS

Hva er organisasjonsnummeret til FINNMARK BOOKING AS?
Organisasjonsnummeret er 835326772. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2025.
Hvem er daglig leder i FINNMARK BOOKING AS?
Morten Gåsvand er daglig leder, og Morten Gåsvand er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor holder FINNMARK BOOKING AS til?
Forretningsadressen er Strandgata 34, 9950 VARDØ.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.