orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap886796722

PRONTO INVEST AS

BEKKESTUA · Utleie av egen eller leid fast eiendom · Stiftet 2004

Selskapet er et aksjeselskap registrert i Bekkestua og er organisert under organisasjonsnummeret 886796722. Virksomheten består av utleie av egen eller leid fast eiendom. Ifølge siste tilgjengelige tall hadde selskapet 0 millioner kroner i omsetning.

Generert av Orakel AI
Omsetning0,3 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2004
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
886796722
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
68.200Utleie av egen eller leid fast eiendomSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
BEKKESTUA
Adresse
Leilighet H0102, Ringshaugveien 4, 1356, BEKKESTUA
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Stiftet
2004

Aksjonærer

Største aksjonær: ANDERS KARLSTRØM TEIGEN (100,0 %)

  1. ANDERS KARLSTRØM TEIGENperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i PRONTO INVEST AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2024
    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelsePRONTO INVEST AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,3 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr
20240,3 mill. kr0,2 mill. kr0,2 mill. kr0,2 mill. kr
20230,3 mill. kr0,2 mill. kr0,2 mill. kr0,2 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20254,2 mill. kr4,2 mill. kr––
20244,1 mill. kr4,1 mill. kr0,0 mill. kr–
20234,0 mill. kr4,0 mill. kr-0,0 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin35,7 %Positiv2024: 52,7 %
Resultatgrad35,6 %Positiv2024: 52,7 %
Egenkapitalandel100,0 %Positiv2024: 100,0 %

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Anders Karlstrøm Teigen (f. 1972)Daglig leder
  • Anders Karlstrøm Teigen (f. 1972)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassStabekk skole (0.2 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (42 km)
Finansiell helseindeks
70 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 67 % i Utleie av egen eller leid fast eiendom
EgenkapitalutviklingØkende
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om PRONTO INVEST AS

Hva er organisasjonsnummeret til PRONTO INVEST AS?
Organisasjonsnummeret er 886796722. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2004.
Hvem er daglig leder i PRONTO INVEST AS?
Anders Karlstrøm Teigen er daglig leder, og Anders Karlstrøm Teigen er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte PRONTO INVEST AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,3 mill. kr, med et driftsresultat på 0,1 mill. kr og et årsresultat på 0,1 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier PRONTO INVEST AS?
Største aksjonær er ANDERS KARLSTRØM TEIGEN med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder PRONTO INVEST AS til?
Forretningsadressen er Leilighet H0102, Ringshaugveien 4, 1356 BEKKESTUA i BÆRUM kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.