orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap888567232

AAS ELEKTRONIKK AS

NEDENES · Annen teknisk konsulentvirksomhet · Stiftet 2005

AAS Elektronikk AS er et aksjeselskap registrert i Nedenes kommune som tilbyr teknisk konsulentvirksomhet. Selskapet hadde en omsetning på 1 million kroner og er klassifisert under annen teknisk konsulentvirksomhet. Organisasjonsnummeret er 888567232.

Generert av Orakel AI
Omsetning1,4 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2005
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
888567232
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
71.129Annen teknisk konsulentvirksomhetSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
NEDENES
Adresse
Natvigveien 17, 4823, NEDENES
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (registrert)
Søkeord
tekniskkonsulentvirksomhet
Stiftet
2005

Aksjonærer

Største aksjonær: TOR IVAR AAS (100,0 %)

  1. TOR IVAR AASperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i AAS ELEKTRONIKK AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelseAAS ELEKTRONIKK AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20251,4 mill. kr0,2 mill. kr0,2 mill. kr0,2 mill. kr
20240,6 mill. kr0,2 mill. kr0,2 mill. kr0,2 mill. kr
20230,8 mill. kr-0,4 mill. kr-0,4 mill. kr-0,4 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,8 mill. kr0,2 mill. kr0,6 mill. kr–
20240,3 mill. kr-0,0 mill. kr0,3 mill. kr–
20230,1 mill. kr-0,2 mill. kr0,3 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin13,8 %Positiv2024: 31,9 %
Resultatgrad13,9 %Positiv2024: 31,9 %
Egenkapitalandel22,9 %Tilfredsstillende2024: -8,3 %
Gjeldsgrad3,4Tilfredsstillende
Likviditetsgrad1,30Tilfredsstillende2024: 0,92
Arbeidskapital174 660 krPositiv2024: −23 282 kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Tor Ivar Aas (f. 1965)Daglig leder
  • Tor Ivar Aas (f. 1965)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Digital tilstedeværelse

Nettsted, sosiale medier og teknologi er hentet av Orakel fra bedriftens eget nettsted. Lenker til sosiale medier er kopiert slik nettstedet oppgir dem og er ikke kontrollert mot nettverkene. E-postoppsett leses fra DNS. Wikipedia-artikkel er koblet på navn. LEI fra GLEIF.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassNedenes Kiwi (0.1 km)
Nærmeste flyplassKristiansand Airport (43 km)
Finansiell helseindeks
85 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 39 % i Annen teknisk konsulentvirksomhet
EgenkapitalutviklingØkende
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om AAS ELEKTRONIKK AS

Hva er organisasjonsnummeret til AAS ELEKTRONIKK AS?
Organisasjonsnummeret er 888567232. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2005.
Hvem er daglig leder i AAS ELEKTRONIKK AS?
Tor Ivar Aas er daglig leder, og Tor Ivar Aas er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte AAS ELEKTRONIKK AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 1,4 mill. kr, med et driftsresultat på 0,2 mill. kr og et årsresultat på 0,2 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier AAS ELEKTRONIKK AS?
Største aksjonær er TOR IVAR AAS med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder AAS ELEKTRONIKK AS til?
Forretningsadressen er Natvigveien 17, 4823 NEDENES i ARENDAL kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.