orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap894963182

ELDE PROSJEKT AS

SÆTRE · Annen teknisk konsulentvirksomhet · Stiftet 2009

Selskapet er registrert som aksjeselskap med organisasjonsnummer 894963182 og holder til i Sætre. Det opererer innenfor bransjen for annen teknisk konsulentvirksomhet og hadde null millioner kroner i omsetning.

Generert av Orakel AI
Omsetning0,4 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2009
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
894963182
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
71.129Annen teknisk konsulentvirksomhetSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
SÆTRE
Adresse
Gunnaråstoppen 3, 3475, SÆTRE
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (registrert)
Stiftet
2009

Aksjonærer

Største aksjonær: HANS KRISTIAN ELDE (100,0 %)

  1. HANS KRISTIAN ELDEperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i ELDE PROSJEKT AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2024
    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelseELDE PROSJEKT AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,4 mill. kr0,2 mill. kr0,2 mill. kr0,1 mill. kr
20240,3 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
20231,1 mill. kr0,3 mill. kr0,3 mill. kr0,2 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,4 mill. kr0,1 mill. kr0,3 mill. kr–
20240,4 mill. kr0,1 mill. kr0,2 mill. kr–
20230,7 mill. kr0,2 mill. kr0,5 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin42,0 %Positiv2024: 1,7 %
Resultatgrad15,7 %Positiv2024: 1,5 %
Egenkapitalandel22,6 %Tilfredsstillende2024: 38,1 %
Gjeldsgrad3,4Tilfredsstillende2024: 1,6
Likviditetsgrad1,29Tilfredsstillende2024: 1,61
Arbeidskapital101 615 krPositiv2024: 137 216 kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Hans Kristian Elde (f. 1959)Daglig leder
  • Hans Kristian Elde (f. 1959)Styrets leder
  • Christer Dahl Elde (f. 1984)Varamedlem
  • Hanne Dahl Elde (f. 1987)Varamedlem

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassGrytnes (0.3 km)
Nærmeste flyplassSandefjord Airport, Torp (57 km)
Finansiell helseindeks
85 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 55 % i Annen teknisk konsulentvirksomhet
EgenkapitalutviklingFallende
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om ELDE PROSJEKT AS

Hva er organisasjonsnummeret til ELDE PROSJEKT AS?
Organisasjonsnummeret er 894963182. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2009.
Hvem er daglig leder i ELDE PROSJEKT AS?
Hans Kristian Elde er daglig leder, og Hans Kristian Elde er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte ELDE PROSJEKT AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,4 mill. kr, med et driftsresultat på 0,2 mill. kr og et årsresultat på 0,1 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier ELDE PROSJEKT AS?
Største aksjonær er HANS KRISTIAN ELDE med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder ELDE PROSJEKT AS til?
Forretningsadressen er Gunnaråstoppen 3, 3475 SÆTRE i ASKER kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.