orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap898757862

TRIO OPPLEVELSE AS

KRISTIANSUND N · Reisearrangørvirksomhet ellers · Stiftet 2012

Selskapet er registrert som aksjeselskap med organisasjonsnummer 898757862 og er lokalisert i Kristiansund. Det driver virksomhet innen reisearrangement og tilbyr ulike reiserelaterte tjenester.

Generert av Orakel AI
Omsetning0,0 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2012
Underenheter–

Om selskapet

Org.nummer
898757862
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
79.122Reisearrangørvirksomhet ellersSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
KRISTIANSUND N
Adresse
Bedriftsveien 7C, 6517, KRISTIANSUND N
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
reisearrangørvirksomhet
Stiftet
2012

Aksjonærer

Største aksjonær: TRIO HOLDING KRISTIANSUND AS (100,0 %)

  1. TRIO HOLDING KRISTIANSUND ASselskap100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i TRIO OPPLEVELSE AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Konsern

Morselskap
TRIO HOLDING KRISTIANSUND AS (100,0 %)

Utledet fra Aksjonærregisteret (eierandel på minst 50 %) og Enhetsregisteret.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • RegnskapRegnskap levert for 2022
    • StiftelseTRIO OPPLEVELSE AS stiftet

Økonomi

2022 2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,0 mill. kr-0,3 mill. kr-1,4 mill. kr-1,3 mill. kr
20240,0 mill. kr-0,4 mill. kr-1,9 mill. kr-1,8 mill. kr
20230,0 mill. kr-0,1 mill. kr-1,5 mill. kr-1,5 mill. kr
20220,0 mill. kr-0,1 mill. kr-3,3 mill. kr-3,3 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20256,5 mill. kr-20,1 mill. kr26,6 mill. kr–
20245,7 mill. kr-19,5 mill. kr25,2 mill. kr–
20230,9 mill. kr-18,3 mill. kr19,2 mill. kr–
20220,1 mill. kr-17,5 mill. kr17,6 mill. kr–

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Katherine Hedley Schalde (f. 1963)Daglig leder
  • Harald Ivar Schalde (f. 1961)Styrets leder
  • Katherine Hedley Schalde (f. 1963)Styremedlem

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Bedriftsveien 7C, 6517, KRISTIANSUND N. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassIndustriveien (0.4 km)
Nærmeste flyplassKristiansund Airport, Kvernberget (2 km)
Finansiell helseindeks
25 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 97 % i Reisearrangørvirksomhet ellers
EgenkapitalutviklingFallende
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om TRIO OPPLEVELSE AS

Hva er organisasjonsnummeret til TRIO OPPLEVELSE AS?
Organisasjonsnummeret er 898757862. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2012.
Hvem er daglig leder i TRIO OPPLEVELSE AS?
Katherine Hedley Schalde er daglig leder, og Harald Ivar Schalde er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte TRIO OPPLEVELSE AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på -0,3 mill. kr og et årsresultat på -1,3 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier TRIO OPPLEVELSE AS?
Største aksjonær er TRIO HOLDING KRISTIANSUND AS med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder TRIO OPPLEVELSE AS til?
Forretningsadressen er Bedriftsveien 7C, 6517 KRISTIANSUND N i KRISTIANSUND kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.