SVENNEVIK AS
BRYNE · Eiendomsforvaltning på oppdrag · Stiftet 2013
Selskapet er registrert som aksjeselskap med organisasjonsnummer 912005658 og har hovedkontor i Bryne. Det drives virksomhet innen eiendomsforvaltning på oppdrag, med en årlig omsetning på omkring 5 millioner kroner.
Om selskapet
- Org.nummer
- 912005658
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 68.320Eiendomsforvaltning på oppdragSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- BRYNE
- Adresse
- Poppelvegen 10, 4345, BRYNE
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (registrert)
- Stiftet
- 2013
Aksjonærer
Største aksjonær: STEINAR HAUGUM SVENNEVIK (100,0 %)
- STEINAR HAUGUM SVENNEVIKperson100,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i SVENNEVIK AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2023
- StiftelseSVENNEVIK AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5,1 mill. kr | -0,1 mill. kr | -0,1 mill. kr | -0,2 mill. kr |
| 2024 | 1,9 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,1 mill. kr |
| 2023 | 1,7 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,4 mill. kr | 0,9 mill. kr | 0,5 mill. kr | – |
| 2024 | 1,4 mill. kr | 1,0 mill. kr | 0,4 mill. kr | – |
| 2023 | 1,5 mill. kr | 1,0 mill. kr | 0,5 mill. kr | – |
Nøkkeltall (2025)
Lignende selskaper
- OBOS EIENDOMSFORVALTNING AS888 mill. kr
- CBRE GWS NORWAY AS759 mill. kr
- NEWSEC PROPERTY ASSET MANAGEMENT AS352 mill. kr
- KONGSBERG TEKNOLOGIPARK AS343 mill. kr
- CITYCON SENTERDRIFT AS334 mill. kr
- SEABROKERS SERVICES AS278 mill. kr
Ledelse og styre
- Steinar Haugum Svennevik (f. 1985)Daglig leder
- Steinar Haugum Svennevik (f. 1985)Styrets leder
- Tora Bjørg Haugum (f. 1954)Varamedlem
Revisor og regnskapsfører
- JÆRØK DARegnskapsfører
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om SVENNEVIK AS
- Hva er organisasjonsnummeret til SVENNEVIK AS?
- Organisasjonsnummeret er 912005658. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2013.
- Hvem er daglig leder i SVENNEVIK AS?
- Steinar Haugum Svennevik er daglig leder, og Steinar Haugum Svennevik er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor mye omsatte SVENNEVIK AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 5,1 mill. kr, med et driftsresultat på -0,1 mill. kr og et årsresultat på -0,2 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier SVENNEVIK AS?
- Største aksjonær er STEINAR HAUGUM SVENNEVIK med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
- Hvor holder SVENNEVIK AS til?
- Forretningsadressen er Poppelvegen 10, 4345 BRYNE i TIME kommune.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.