ROBOT HOLDING AS
OSLO · Andre egeninvesteringsselskaper · Stiftet 2013
Selskapet er et aksjeselskap registrert i Oslo som driver med investering og eierskap i andre selskaper. Det klassifiseres som et egeninvesteringsselskap og er således primært aktivt innen porteføljestyring og eierskapsinteresser. Organisasjonsnummeret er 912544753.
Om selskapet
- Org.nummer
- 912544753
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 64.323Andre egeninvesteringsselskaperSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Øvrige finansielle foretak unntatt forsikring
- Kommune
- OSLO
- Adresse
- Bergrådveien 6, 0873, OSLO
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- investeringeierskapandreselskaper
- Stiftet
- 2013
Aksjonærer
Største aksjonær: ROLF STAVE BOTNEN (100,0 %)
- ROLF STAVE BOTNENperson100,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i ROBOT HOLDING AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2025
- RegnskapRegnskap levert for 2023
- RegnskapRegnskap levert for 2022
- StiftelseROBOT HOLDING AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | – | -0,0 mill. kr | 5,4 mill. kr | 5,4 mill. kr |
| 2024 | – | -0,0 mill. kr | 4,6 mill. kr | 4,5 mill. kr |
| 2023 | – | – | 4,3 mill. kr | 4,3 mill. kr |
| 2022 | – | – | 1,5 mill. kr | 1,5 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,4 mill. kr | 0,1 mill. kr | 3,3 mill. kr | – |
| 2024 | 2,1 mill. kr | 2,1 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
| 2023 | 1,4 mill. kr | 1,4 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
| 2022 | 1,5 mill. kr | 1,5 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
Lignende selskaper
- OM HOLDING AS870 mill. kr
- ODD GLEDITSCH AS519 mill. kr
- MATTISBERGET AS498 mill. kr
- INTELLIGENT TRADING AS393 mill. kr
- PACTUM AS375 mill. kr
- PERESTROIKA AS269 mill. kr
Ledelse og styre
- Rolf Stave Botnen (f. 1968)Styrets leder
Revisor og regnskapsfører
- AIDER ASRegnskapsfører
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Digital tilstedeværelse
- LEI
636700HHB6SOEYRYM847
Nettsted, sosiale medier og teknologi er hentet av Orakel fra bedriftens eget nettsted. Lenker til sosiale medier er kopiert slik nettstedet oppgir dem og er ikke kontrollert mot nettverkene. E-postoppsett leses fra DNS. Wikipedia-artikkel er koblet på navn. LEI fra GLEIF.
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om ROBOT HOLDING AS
- Hva er organisasjonsnummeret til ROBOT HOLDING AS?
- Organisasjonsnummeret er 912544753. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2013.
- Hvem eier ROBOT HOLDING AS?
- Største aksjonær er ROLF STAVE BOTNEN med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
- Hvor holder ROBOT HOLDING AS til?
- Forretningsadressen er Bergrådveien 6, 0873 OSLO.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.