orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap913009045

SKARDTIND AS

SKJÅK · Uoppgitt · Stiftet 2013

Omsetning–
Ansatte–
Stiftet2013
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
913009045
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
00.000UoppgittSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
SKJÅK
Adresse
Lundavegen 573, 2690, SKJÅK
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
konsulentinvesteringsselskap
Stiftet
2013

Aksjonærer

Største aksjonær: ISBUKTA AS (40,0 %)

  1. ISBUKTA ASselskap40,0 %
  2. TVERRÅDALSTIND ASselskap40,0 %
  3. HÅVARD STORBRÅTENperson20,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i SKARDTIND AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelseSKARDTIND AS stiftet

Økonomi

2023 2024

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
2025–-0,4 mill. kr1,7 mill. kr1,7 mill. kr
20240,2 mill. kr-0,3 mill. kr3,3 mill. kr3,3 mill. kr
20231,3 mill. kr0,3 mill. kr3,1 mill. kr3,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
202515,0 mill. kr14,5 mill. kr0,5 mill. kr–
202413,6 mill. kr13,3 mill. kr0,3 mill. kr–
202313,3 mill. kr12,7 mill. kr0,6 mill. kr–

Lignende selskaper

Offentlig støtte

Redusert arbeidsgiveravgift (differensiert arbeidsgiveravgift), meldt av Skatteetaten som regionalstøtte: 4 perioder 2026, til sammen 9 110 kr.

Kilde: Støtteregisteret (Brønnøysundregistrene) og Innovasjon Norge. Støtteregisteret er registeret over statsstøtte meldt til Brønnøysundregistrene; fra 2026 meldes også Skatteetatens differensierte arbeidsgiveravgift per bedrift. Innovasjon Norges egne tall dekker alle tilsagn fra 2013. Samme tildeling kan finnes i begge.

Ledelse og styre

  • Håvard Storbråten (f. 1955)Styrets leder
  • Askild Storbråten (f. 1988)Styremedlem
  • Audhild Storbråten (f. 1984)Styremedlem

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassSkamsar bru (0.2 km)
Nærmeste flyplassMolde Airport, Årø (108 km)
Finansiell helseindeks
50 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 11 % i Uoppgitt
EgenkapitalutviklingØkende
EierskapNorsk eid, største eier 40 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om SKARDTIND AS

Hva er organisasjonsnummeret til SKARDTIND AS?
Organisasjonsnummeret er 913009045. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2013.
Hvem eier SKARDTIND AS?
Største aksjonær er ISBUKTA AS med 40,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 3 registrerte aksjonærer.
Hvor holder SKARDTIND AS til?
Forretningsadressen er Lundavegen 573, 2690 SKJÅK.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.