RØYSKATTA AS
VALLERSUND · Utleie og leasing av bygge- og anleggsmaskiner og -utstyr · Stiftet 2014
Aksjeselskapet driver utleie og leasing av bygge- og anleggsmaskiner og -utstyr fra Vallersund. Virksomheten omfatter kjøp og utleie av maskiner som gravemaskiner, gressklipper og traktorer, samt investering og utleie av eiendom. Selskapet kan også delta i andre foretak med tilsvarende virksomhet.
Om selskapet
- Org.nummer
- 913431103
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 77.320Utleie og leasing av bygge- og anleggsmaskiner og -utstyrSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- VALLERSUND
- Adresse
- v/Ove Mandal, 7167, VALLERSUND
- Telefon
- 72 52 77 30
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- kjøputleiemaskinerherundergravemaskinergressklippertraktormaskinparkinvesteringeiendom
- Stiftet
- 2014
Aksjonærer
Største aksjonær: JORUN ALICE MANDAL (50,0 %)
- JORUN ALICE MANDALperson50,0 %
- OVE ANDREAS MANDALperson50,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i RØYSKATTA AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2025
- RolleNy rolle: Ove Andreas Mandal (LEDE)
- RolleFratrådt: Laila Camilla Bergljot Mandal (LEDE)
- RolleFratrådt: Ove Andreas Mandal (MEDL)
- RolleFratrådt: Jorun Alice Mandal (MEDL)
- RegnskapRegnskap levert for 2023
- RegnskapRegnskap levert for 2022
- StiftelseRØYSKATTA AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr |
| 2024 | 0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr |
| 2023 | 0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr |
| 2022 | 0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,0 mill. kr | -0,3 mill. kr | 0,3 mill. kr | – |
| 2024 | 0,0 mill. kr | -0,2 mill. kr | 0,2 mill. kr | – |
| 2023 | 0,0 mill. kr | -0,2 mill. kr | 0,2 mill. kr | – |
| 2022 | -0,0 mill. kr | -0,2 mill. kr | 0,2 mill. kr | – |
Lignende selskaper
- RAMIRENT AS1367 mill. kr
- RENTA AS1327 mill. kr
- UTLEIECOMPAGNIET AS1310 mill. kr
- RENTAL GROUP NORWAY AS1256 mill. kr
- CRAMO AS969 mill. kr
- RAMUDDEN NORGE AS487 mill. kr
Ledelse og styre
- Ove Andreas Mandal (f. 1975)Daglig leder
- Ove Andreas Mandal (f. 1975)Styrets leder
Revisor og regnskapsfører
- SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET SMN ASRegnskapsfører
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om RØYSKATTA AS
- Hva er organisasjonsnummeret til RØYSKATTA AS?
- Organisasjonsnummeret er 913431103. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2014.
- Hvem er daglig leder i RØYSKATTA AS?
- Ove Andreas Mandal er daglig leder, og Ove Andreas Mandal er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor mye omsatte RØYSKATTA AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på -0,0 mill. kr og et årsresultat på -0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier RØYSKATTA AS?
- Største aksjonær er JORUN ALICE MANDAL med 50,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 2 registrerte aksjonærer.
- Hvor holder RØYSKATTA AS til?
- Forretningsadressen er v/Ove Mandal, 7167 VALLERSUND i ØRLAND kommune.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.