orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap913463323

ANKONSULT AS

VÅGÅ · Uoppgitt · Stiftet 2014

Bedriften er et aksjeselskap registrert i Vågå som driver byggeteknisk konsulentvirksomhet. Selskapet har organisasjonsnummer 913463323 og tilbyr fagkompetanse innen bygg og konstruksjonsrelaterte tjenester.

Generert av Orakel AI
Omsetning0,0 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2014
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
913463323
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
00.000UoppgittSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
VÅGÅ
Adresse
Jutulvegen 11, 2680, VÅGÅ
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
eieforvalteaksjerandreeierinteresserselskaperforetainvesteringerverdipapirerformuesobjekter
Stiftet
2014

Aksjonærer

Største aksjonær: PETTER LØKKEN BRÅTEN (100,0 %)

  1. PETTER LØKKEN BRÅTENperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i ANKONSULT AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelseANKONSULT AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
20240,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
20230,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,0 mill. kr-0,0 mill. kr0,0 mill. kr–
20240,0 mill. kr-0,0 mill. kr0,0 mill. kr–
20230,0 mill. kr-0,0 mill. kr0,0 mill. kr–

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Petter Løkken Bråten (f. 1985)Daglig leder
  • Petter Løkken Bråten (f. 1985)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassVågåkyrkja (0.3 km)
Nærmeste flyplassMolde Airport, Årø (136 km)
Finansiell helseindeks
25 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 32 % i Uoppgitt
EgenkapitalutviklingFallende
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om ANKONSULT AS

Hva er organisasjonsnummeret til ANKONSULT AS?
Organisasjonsnummeret er 913463323. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2014.
Hvem er daglig leder i ANKONSULT AS?
Petter Løkken Bråten er daglig leder, og Petter Løkken Bråten er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte ANKONSULT AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på -0,0 mill. kr og et årsresultat på -0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier ANKONSULT AS?
Største aksjonær er PETTER LØKKEN BRÅTEN med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder ANKONSULT AS til?
Forretningsadressen er Jutulvegen 11, 2680 VÅGÅ.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.