orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap913472012

SMART FOOD AS

OSLO · Drift av restauranter · Stiftet 2014

Selskapet driver restaurantvirksomhet og er basert i Oslo. Med seks ansatte og en årlig omsetning på 7 millioner kroner, opererer aksjeselskapet innenfor serveringsbransjen. Smart Food AS har organisasjonsnummer 913472012.

Generert av Orakel AI
Omsetning6,7 mill. kr
Ansatte6
Stiftet2014
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
913472012
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
56.110Drift av restauranterSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
OSLO
Adresse
Steinhammerveien 6B, 1177, OSLO
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (registrert)
Søkeord
cafrestaurantcatering
Stiftet
2014

Aksjonærer

Største aksjonær: MASARU INAGE (100,0 %)

  1. MASARU INAGEperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i SMART FOOD AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • RegnskapRegnskap levert for 2022
    • StiftelseSMART FOOD AS stiftet

Økonomi

2022 2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20256,7 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,2 mill. kr
20247,0 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr0,3 mill. kr
20237,2 mill. kr1,2 mill. kr1,1 mill. kr0,9 mill. kr
202212,1 mill. kr1,9 mill. kr1,9 mill. kr1,5 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20251,1 mill. kr-0,1 mill. kr1,2 mill. kr–
20241,3 mill. kr0,1 mill. kr1,1 mill. kr–
20232,0 mill. kr0,6 mill. kr1,4 mill. kr–
20221,9 mill. kr-0,3 mill. kr2,2 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin-0,8 %Svak2024: 2,1 %
Resultatgrad-3,4 %Svak2024: 3,6 %
Egenkapitalandel-7,3 %Svak2024: 11,7 %
Likviditetsgrad1,02Tilfredsstillende2024: 0,93
Arbeidskapital13 911 krPositiv2024: −37 309 kr

Indikativ selskapsverdi

8,7 mill. kr

Basert på omsetningsmultippel: 1,3 × omsetning 2025 (6,7 mill. kr).

Slik regner vi
  • Selskapsverdi (EV) = bransjens median-multippel × selskapets omsetning fra siste årsregnskap (2025).
  • Multiplene er Damodarans 2025-tall per NACE-seksjon, ikke justert for selskapets størrelse, vekst eller gjeld.
  • Bokført egenkapital 2025: -0,1 mill. kr.
  • Vi viser ikke verdi for holding-, finans- og eiendomsselskap, for selskap med omsetning under 5 mill. kr, eller når siste regnskap er eldre enn to år.

Kilde: Regnskapsregisteret og Damodaran 2025 bransjemultipler. Dette er et regnestykke på offentlige tall, ikke en verdivurdering.

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Masaru Inage (f. 1953)Daglig leder
  • Masaru Inage (f. 1953)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Registre og tillatelser

Bevillinger
  • Skjenkebevilling for alkohol, Sapporo Rammen/Inagesmat, gyldig til 30. september 2028
  • Skjenkebevilling for alkohol, Sapporo Rammen/Inagesmat, gyldig til 30. september 2028

Kilde: Mattilsynet, Helsedirektoratet (bevillingsregisteret), Finanstilsynet.

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Steinhammerveien 6B, 1177, OSLO. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassÅsliveien (0.2 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (39 km)
Finansiell helseindeks
75 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 36 % i Drift av restauranter
EgenkapitalutviklingFallende
Omsetningsvekst, 3 år-18,0 % per år
Ansatte vs bransjeTopp 89 %
EierskapNorsk eid, største eier 100 %
RevisorMellomstort revisjonsselskap

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om SMART FOOD AS

Hva er organisasjonsnummeret til SMART FOOD AS?
Organisasjonsnummeret er 913472012. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2014.
Hvem er daglig leder i SMART FOOD AS?
Masaru Inage er daglig leder, og Masaru Inage er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte SMART FOOD AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 6,7 mill. kr, med et driftsresultat på -0,0 mill. kr og et årsresultat på -0,2 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier SMART FOOD AS?
Største aksjonær er MASARU INAGE med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor mange ansatte har SMART FOOD AS?
SMART FOOD AS har 6 ansatte registrert i Aa-registeret, fordelt på hovedenheten og 1 underenheter.
Hvor holder SMART FOOD AS til?
Forretningsadressen er Steinhammerveien 6B, 1177 OSLO.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.