MIDT NORSK BÅTFORMIDLING AS
OVERHALLA · Agenturhandel med maskiner, produksjonsutstyr, båter og luftfartøy · Stiftet 2014
Om selskapet
- Org.nummer
- 913583760
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 46.140Agenturhandel med maskiner, produksjonsutstyr, båter og luftfartøySe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- OVERHALLA
- Adresse
- Overhallsvegen 1655, 7863, OVERHALLA
- Postadresse
- Postboks 13, 7864, OVERHALLA
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- kjøpsalgbåtersamtformidlingdennesammenheng
- Stiftet
- 2014
Aksjonærer
Største aksjonær: GURI JOHANNE LYSBERG PEDERSEN (50,0 %)
- GURI JOHANNE LYSBERG PEDERSENperson50,0 %
- JONNY TORMUND PEDERSENperson50,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i MIDT NORSK BÅTFORMIDLING AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2025
- RegnskapRegnskap levert for 2023
- RegnskapRegnskap levert for 2022
- StiftelseMIDT NORSK BÅTFORMIDLING AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,7 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,1 mill. kr | -0,0 mill. kr |
| 2024 | 0,6 mill. kr | 0,2 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,2 mill. kr |
| 2023 | 0,7 mill. kr | -0,2 mill. kr | -0,2 mill. kr | -0,2 mill. kr |
| 2022 | 1,0 mill. kr | -0,1 mill. kr | -0,1 mill. kr | -0,1 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,3 mill. kr | 0,2 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
| 2024 | 0,6 mill. kr | 0,3 mill. kr | 0,4 mill. kr | – |
| 2023 | 0,4 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,2 mill. kr | – |
| 2022 | 0,6 mill. kr | 0,3 mill. kr | 0,3 mill. kr | – |
Nøkkeltall (2025)
Lignende selskaper
- EVERLLENCE NORWAY AS207 mill. kr
- BAXTER AS78,3 mill. kr
- NOMACO NORGE AS33,3 mill. kr
- SAMEY ROBOTICS AS30,9 mill. kr
- ULRIK QVALE & PARTNERS AS30,7 mill. kr
- ADOBE SYSTEMS NORGE AS28,3 mill. kr
Offentlig støtte
Redusert arbeidsgiveravgift (differensiert arbeidsgiveravgift), meldt av Skatteetaten som regionalstøtte: 1 periode 2026, til sammen 618 kr.
Kilde: Støtteregisteret (Brønnøysundregistrene) og Innovasjon Norge. Støtteregisteret er registeret over statsstøtte meldt til Brønnøysundregistrene; fra 2026 meldes også Skatteetatens differensierte arbeidsgiveravgift per bedrift. Innovasjon Norges egne tall dekker alle tilsagn fra 2013. Samme tildeling kan finnes i begge.
Ledelse og styre
- Jonny Tormund Pedersen (f. 1957)Daglig leder
- Guri Johanne Lysberg Pedersen (f. 1958)Styrets leder
- Jonny Tormund Pedersen (f. 1957)Varamedlem
Revisor og regnskapsfører
- PÅL ARVE RISVIKRegnskapsfører
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om MIDT NORSK BÅTFORMIDLING AS
- Hva er organisasjonsnummeret til MIDT NORSK BÅTFORMIDLING AS?
- Organisasjonsnummeret er 913583760. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2014.
- Hvem er daglig leder i MIDT NORSK BÅTFORMIDLING AS?
- Jonny Tormund Pedersen er daglig leder, og Guri Johanne Lysberg Pedersen er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor mye omsatte MIDT NORSK BÅTFORMIDLING AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 0,7 mill. kr, med et driftsresultat på -0,0 mill. kr og et årsresultat på -0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier MIDT NORSK BÅTFORMIDLING AS?
- Største aksjonær er GURI JOHANNE LYSBERG PEDERSEN med 50,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 2 registrerte aksjonærer.
- Hvor holder MIDT NORSK BÅTFORMIDLING AS til?
- Forretningsadressen er Overhallsvegen 1655, 7863 OVERHALLA.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.