orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap914458803

LUNDE NJØSEN AS

FØRDE · Andre egeninvesteringsselskaper · Stiftet 2014

Dette aksjeselskapet med organisasjonsnummer 914458803 er basert i Førde og driver med kjøp og salg av aksjer. Virksomheten klassifiseres som andre egeninvesteringsselskaper og fokuserer på investeringsaktiviteter i aksjemarkedet.

Generert av Orakel AI
Omsetning–
Ansatte–
Stiftet2014
Underenheter–

Om selskapet

Org.nummer
914458803
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
64.323Andre egeninvesteringsselskaperSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Øvrige finansielle foretak unntatt forsikring
Kommune
FØRDE
Adresse
Holten 22, 6814, FØRDE
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
kjøpsalgaksjer
Stiftet
2014

Aksjonærer

Største aksjonær: KIRSTI LUNDE NJØSEN (50,0 %)

  1. KIRSTI LUNDE NJØSENperson50,0 %
  2. STIAN LUNDE NJØSENperson50,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i LUNDE NJØSEN AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelseLUNDE NJØSEN AS stiftet

Økonomi

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
2025–-0,0 mill. kr8,1 mill. kr8,1 mill. kr
2024–-0,0 mill. kr2,0 mill. kr2,0 mill. kr
2023–-0,0 mill. kr1,5 mill. kr1,5 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
202518,7 mill. kr18,7 mill. kr0,0 mill. kr–
202413,2 mill. kr13,2 mill. kr0,0 mill. kr–
202311,9 mill. kr11,9 mill. kr0,0 mill. kr–

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Stian Lunde Njøsen (f. 1981)Styrets leder
  • Kirsti Lunde Njøsen (f. 1981)Styremedlem

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Digital tilstedeværelse

LEI
636700PBG9HKQ9XZHL85

Nettsted, sosiale medier og teknologi er hentet av Orakel fra bedriftens eget nettsted. Lenker til sosiale medier er kopiert slik nettstedet oppgir dem og er ikke kontrollert mot nettverkene. E-postoppsett leses fra DNS. Wikipedia-artikkel er koblet på navn. LEI fra GLEIF.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassHalbrendslia (0.1 km)
Nærmeste flyplassFlorø Airport (45 km)
Finansiell helseindeks
50 / 100
EgenkapitalutviklingØkende
EierskapNorsk eid, største eier 50 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om LUNDE NJØSEN AS

Hva er organisasjonsnummeret til LUNDE NJØSEN AS?
Organisasjonsnummeret er 914458803. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2014.
Hvem eier LUNDE NJØSEN AS?
Største aksjonær er KIRSTI LUNDE NJØSEN med 50,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 2 registrerte aksjonærer.
Hvor holder LUNDE NJØSEN AS til?
Forretningsadressen er Holten 22, 6814 FØRDE i SUNNFJORD kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.