KVARME & REINERTSEN KAPITALFORVALTNING AS
RÅDAL · Andre egeninvesteringsselskaper · Stiftet 2015
Dette aksjeselskapet ble etablert med formål å drive kapitalforvaltning og egeninvesteringer. Selskapet holder til i Rådal og opererer innenfor kategorien andre egeninvesteringsselskaper.
Om selskapet
- Org.nummer
- 915508391
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 64.323Andre egeninvesteringsselskaperSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Øvrige finansielle foretak unntatt forsikring
- Kommune
- RÅDAL
- Adresse
- Vestre Storheilia 19, 5239, RÅDAL
- Telefon
- 90 57 54 02
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Stiftet
- 2015
Aksjonærer
Største aksjonær: PER LASSE REINERTSEN (100,0 %)
- PER LASSE REINERTSENperson100,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i KVARME & REINERTSEN KAPITALFORVALTNING AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2024
- RegnskapRegnskap levert for 2023
- StiftelseKVARME & REINERTSEN KAPITALFORVALTNING AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | 0,2 mill. kr | 0,2 mill. kr |
| 2024 | – | -0,0 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,1 mill. kr |
| 2023 | – | -0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,0 mill. kr | 1,9 mill. kr | 0,1 mill. kr | – |
| 2024 | 1,1 mill. kr | 1,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
| 2023 | 0,4 mill. kr | 0,4 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
Lignende selskaper
- OM HOLDING AS870 mill. kr
- ODD GLEDITSCH AS519 mill. kr
- MATTISBERGET AS498 mill. kr
- INTELLIGENT TRADING AS393 mill. kr
- PACTUM AS375 mill. kr
- PERESTROIKA AS269 mill. kr
Ledelse og styre
- Per Lasse Reinertsen (f. 1968)Styrets leder
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om KVARME & REINERTSEN KAPITALFORVALTNING AS
- Hva er organisasjonsnummeret til KVARME & REINERTSEN KAPITALFORVALTNING AS?
- Organisasjonsnummeret er 915508391. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2015.
- Hvor mye omsatte KVARME & REINERTSEN KAPITALFORVALTNING AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på -0,0 mill. kr og et årsresultat på 0,2 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier KVARME & REINERTSEN KAPITALFORVALTNING AS?
- Største aksjonær er PER LASSE REINERTSEN med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
- Hvor holder KVARME & REINERTSEN KAPITALFORVALTNING AS til?
- Forretningsadressen er Vestre Storheilia 19, 5239 RÅDAL i BERGEN kommune.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.