orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap915529739

MOBELLIA AS

ASKER · Engroshandel med andre husholdningsvarer · Stiftet 2015

Selskapet drives som aksjeselskap fra Asker og er registrert med organisasjonsnummer 915529739. Virksomheten består av import og salg av designartikler og byggevarer rettet mot byggenæringen, klassifisert som engroshandel med andre husholdningsvarer.

Generert av Orakel AI
Omsetning0,1 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2015
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
915529739
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
46.490Engroshandel med andre husholdningsvarerSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
ASKER
Adresse
Røykenveien 70, 1386, ASKER
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
importsalgdesignartiklerbyggevarerinnenbyggenæringen
Stiftet
2015

Aksjonærer

Største aksjonær: GRAVITAS BYGG AS (34,0 %)

  1. GRAVITAS BYGG ASselskap34,0 %
  2. INVENTEC ASselskap33,0 %
  3. JOCE INVEST ASselskap33,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i MOBELLIA AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RolleNy rolle: Saulius Balsevicius (LEDE)
    • RolleNy rolle: Christen Andreas Sandmæl (MEDL)
    • RolleFratrådt: Christen Andreas Sandmæl (LEDE)
    • RolleFratrådt: Saulius Balsevicius (MEDL)
    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelseUNIK TRAPP AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,1 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
2024-0,0 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr
20230,4 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,0 mill. kr-0,0 mill. kr0,1 mill. kr–
20240,0 mill. kr-0,1 mill. kr0,1 mill. kr–
20230,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin59,2 %Positiv2024: 448,3 %
Resultatgrad59,2 %Positiv2024: 421,0 %
Egenkapitalandel-148,4 %Svak2024: -1705,2 %
Likviditetsgrad0,41Svak2024: 0,06
Arbeidskapital−42 983 krSvak2024: −80 257 kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Saulius Balsevicius (f. 1982)Styrets leder
  • Christen Andreas Sandmæl (f. 1963)Styremedlem

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Digital tilstedeværelse

Nettsted, sosiale medier og teknologi er hentet av Orakel fra bedriftens eget nettsted. Lenker til sosiale medier er kopiert slik nettstedet oppgir dem og er ikke kontrollert mot nettverkene. E-postoppsett leses fra DNS. Wikipedia-artikkel er koblet på navn. LEI fra GLEIF.

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Røykenveien 70, 1386, ASKER. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassRisengasletta (0.1 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (55 km)
Finansiell helseindeks
70 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 75 % i Engroshandel med andre husholdningsvarer
EgenkapitalutviklingStabil
EierskapNorsk eid, største eier 34 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om MOBELLIA AS

Hva er organisasjonsnummeret til MOBELLIA AS?
Organisasjonsnummeret er 915529739. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2015.
Hvor mye omsatte MOBELLIA AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,1 mill. kr, med et driftsresultat på 0,0 mill. kr og et årsresultat på 0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier MOBELLIA AS?
Største aksjonær er GRAVITAS BYGG AS med 34,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 3 registrerte aksjonærer.
Hvor holder MOBELLIA AS til?
Forretningsadressen er Røykenveien 70, 1386 ASKER.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.