orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAnnet foretak iflg. særskilt lov916879067

SYKEHUSINNKJØP HF

VADSØ · Somatiske sykehustjenester · Stiftet 2015

Dette er en innkjøpstjeneste for spesialisthelsetjenesten som er organisert som helseforetak. Organisasjonen har omkring 375 ansatte og er lokalisert i Vadsø, og yter somatiske sykehustjenester. Som annet foretak ifølge særskilt lov, har Sykehusinnkjøp HF et eget rettslig grunnlag utenfor den ordinære helseforetaksstrukturen.

Generert av Orakel AI
Omsetning–
Ansatte371
Stiftet2015
Underenheter21

Om selskapet

Org.nummer
916879067
Organisasjonsform
Annet foretak iflg. særskilt lov
Næring (NACE)
86.101Somatiske sykehustjenesterSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Statsforvaltningen
Kommune
VADSØ
Adresse
Hermetikken, Tollbugata 7, 9800, VADSØ
Postadresse
Postboks 40, 9811, VADSØ
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (registrert)
  • NAV Aa-registeret (registrert)
Søkeord
innkjøpstjenestespesialisthelsetjenesten
Stiftet
2015

Hendelser

    • AnsatteAntall ansatte endret fra 372 til 371
    • AnsatteAntall ansatte endret fra 374 til 372
    • AnsatteAntall ansatte endret fra 373 til 374
    • AnsatteAntall ansatte endret fra 375 til 373
    • StiftelseSYKEHUSINNKJØP HF stiftet

Lignende selskaper

Offentlig støtte

Redusert arbeidsgiveravgift (differensiert arbeidsgiveravgift), meldt av Skatteetaten som regionalstøtte: 8 perioder 2026, til sammen 7,9 mill. kr.

Kilde: Støtteregisteret (Brønnøysundregistrene) og Innovasjon Norge. Støtteregisteret er registeret over statsstøtte meldt til Brønnøysundregistrene; fra 2026 meldes også Skatteetatens differensierte arbeidsgiveravgift per bedrift. Innovasjon Norges egne tall dekker alle tilsagn fra 2013. Samme tildeling kan finnes i begge.

Underenheter (21)

Digital tilstedeværelse

Teknologi
Microsoft 365PRO ISPCloudflare

Nettsted, sosiale medier og teknologi er hentet av Orakel fra bedriftens eget nettsted. Lenker til sosiale medier er kopiert slik nettstedet oppgir dem og er ikke kontrollert mot nettverkene. E-postoppsett leses fra DNS. Wikipedia-artikkel er koblet på navn. LEI fra GLEIF.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassVadsø bussterminal (0.2 km)
Nærmeste flyplassVadsø Airport (4 km)
Ansatte vs bransjeTopp 86 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om SYKEHUSINNKJØP HF

Hva er organisasjonsnummeret til SYKEHUSINNKJØP HF?
Organisasjonsnummeret er 916879067. Selskapet er registrert som annet foretak iflg. særskilt lov i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2015.
Hvor mange ansatte har SYKEHUSINNKJØP HF?
SYKEHUSINNKJØP HF har 371 ansatte registrert i Aa-registeret, fordelt på hovedenheten og 21 underenheter.
Hvor holder SYKEHUSINNKJØP HF til?
Forretningsadressen er Hermetikken, Tollbugata 7, 9800 VADSØ.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 13. oktober 2026.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.