orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap917273766

MANTINIA FRITIDSBOLIGER AS

RANHEIM · Utvikling og salg av byggeprosjekter · Stiftet 2016

Omsetning0,3 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2016
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
917273766
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
68.120Utvikling og salg av byggeprosjekterSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
RANHEIM
Adresse
c/o Svein O Berg, Havseilervegen 56, 7053, RANHEIM
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
kjøputviklingsalgfasteiendom
Stiftet
2016

Aksjonærer

Største aksjonær: MANTINIA AS (100,0 %)

  1. MANTINIA ASselskap100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i MANTINIA FRITIDSBOLIGER AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Konsern

Morselskap
MANTINIA AS (100,0 %)

Utledet fra Aksjonærregisteret (eierandel på minst 50 %) og Enhetsregisteret.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelseMANTINIA FRITIDSBOLIGER AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,3 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr
20240,4 mill. kr-0,2 mill. kr-0,2 mill. kr-0,2 mill. kr
20235,9 mill. kr1,2 mill. kr1,2 mill. kr0,9 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
202511,4 mill. kr0,2 mill. kr11,3 mill. kr–
20246,5 mill. kr0,3 mill. kr6,3 mill. kr–
20234,1 mill. kr0,3 mill. kr3,8 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin-46,0 %Svak2024: -45,0 %
Resultatgrad-36,1 %Svak2024: -35,5 %
Egenkapitalandel1,4 %Svak2024: 4,0 %
Gjeldsgrad69,5Svak2024: 24,2
Likviditetsgrad1,01Tilfredsstillende2024: 1,04
Arbeidskapital134 580 krPositiv2024: 258 524 kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Svein Oddvar Berg (f. 1952)Daglig leder
  • Svein Oddvar Berg (f. 1952)Styrets leder
  • Marit Ringseth Berg (f. 1954)Styremedlem

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: c/o Svein O Berg, Havseilervegen 56, 7053, RANHEIM. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassStrindfjordvegen (0.3 km)
Nærmeste flyplassTrondheim Airport, Værnes (21 km)
Finansiell helseindeks
60 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 49 % i Utvikling og salg av byggeprosjekter
EgenkapitalutviklingFallende
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om MANTINIA FRITIDSBOLIGER AS

Hva er organisasjonsnummeret til MANTINIA FRITIDSBOLIGER AS?
Organisasjonsnummeret er 917273766. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2016.
Hvem er daglig leder i MANTINIA FRITIDSBOLIGER AS?
Svein Oddvar Berg er daglig leder, og Svein Oddvar Berg er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte MANTINIA FRITIDSBOLIGER AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,3 mill. kr, med et driftsresultat på -0,1 mill. kr og et årsresultat på -0,1 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier MANTINIA FRITIDSBOLIGER AS?
Største aksjonær er MANTINIA AS med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder MANTINIA FRITIDSBOLIGER AS til?
Forretningsadressen er c/o Svein O Berg, Havseilervegen 56, 7053 RANHEIM i TRONDHEIM kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.