orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap917449171

JAVELIN CORPORATE SERVICES AS

OSLO · Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning · Stiftet 2016

Javelin Corporate Services AS er et aksjeselskap registrert i Oslo med organisasjonsnummer 917449171. Selskapet leverer tjenester innen bedriftsrådgivning og administrativ rådgivning, med fokus på selskapsforvaltning, konsulentvirksomhet og investeringer i andre selskaper. Omsetningen ligger på omkring 2 millioner kroner.

Generert av Orakel AI
Omsetning1,4 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2016
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
917449171
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
70.200Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivningSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
OSLO
Adresse
Vogts gate 64, 0477, OSLO
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
selskapsforvaltningforvaltningkonsulentvirksomhetinvesteringandreselskaperenhvervirksomhetnaturligtilhørighet
Stiftet
2016

Aksjonærer

Største aksjonær: HGC AS (99,0 %)

  1. HGC ASselskap99,0 %
  2. HANS GUSTAV CLEMETSENperson1,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i JAVELIN CORPORATE SERVICES AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Konsern

Morselskap
HGC AS (99,0 %)
Datterselskaper (1)

Utledet fra Aksjonærregisteret (eierandel på minst 50 %) og Enhetsregisteret.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • RegnskapRegnskap levert for 2022
    • StiftelseJAVELIN CORPORATE SERVICES AS stiftet

Økonomi

2022 2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20251,4 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr
20241,9 mill. kr0,2 mill. kr0,2 mill. kr0,2 mill. kr
20231,5 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr
20221,3 mill. kr0,3 mill. kr0,3 mill. kr0,3 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20251,5 mill. kr0,7 mill. kr0,8 mill. kr–
20241,6 mill. kr0,8 mill. kr0,8 mill. kr–
20232,0 mill. kr0,6 mill. kr1,4 mill. kr–
20221,2 mill. kr0,5 mill. kr0,7 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin-7,5 %Svak2024: 12,0 %
Resultatgrad-7,5 %Svak2024: 9,0 %
Egenkapitalandel45,8 %Positiv2024: 50,3 %
Gjeldsgrad1,2Positiv2024: 1,0
Likviditetsgrad1,48Tilfredsstillende2024: 1,68
Arbeidskapital321 107 krPositiv2024: 424 723 kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Hans Gustav Clemetsen (f. 1977)Daglig leder
  • Hans Gustav Clemetsen (f. 1977)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Digital tilstedeværelse

Nettsted, sosiale medier og teknologi er hentet av Orakel fra bedriftens eget nettsted. Lenker til sosiale medier er kopiert slik nettstedet oppgir dem og er ikke kontrollert mot nettverkene. E-postoppsett leses fra DNS. Wikipedia-artikkel er koblet på navn. LEI fra GLEIF.

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Vogts gate 64, 0477, OSLO. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassTorshov (0.1 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (34 km)
Finansiell helseindeks
75 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 25 % i Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning
EgenkapitalutviklingStabil
Omsetningsvekst, 3 år0,3 % per år
EierskapNorsk eid, største eier 99 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om JAVELIN CORPORATE SERVICES AS

Hva er organisasjonsnummeret til JAVELIN CORPORATE SERVICES AS?
Organisasjonsnummeret er 917449171. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2016.
Hvem er daglig leder i JAVELIN CORPORATE SERVICES AS?
Hans Gustav Clemetsen er daglig leder, og Hans Gustav Clemetsen er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte JAVELIN CORPORATE SERVICES AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 1,4 mill. kr, med et driftsresultat på -0,1 mill. kr og et årsresultat på -0,1 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier JAVELIN CORPORATE SERVICES AS?
Største aksjonær er HGC AS med 99,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 2 registrerte aksjonærer.
Hvor holder JAVELIN CORPORATE SERVICES AS til?
Forretningsadressen er Vogts gate 64, 0477 OSLO.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.