orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap920553303

TUVEN BILSERVICE AS

NOTODDEN · Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · Stiftet 2018

Dette aksjeselskapet fra Notodden driver reparasjon og vedlikehold av motorvogner. Bedriften har 8 ansatte og en årlig omsetning på 6 millioner kroner. Selskapet er registrert med organisasjonsnummer 920553303.

Generert av Orakel AI
Omsetning6,0 mill. kr
Ansatte7
Stiftet2018
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
920553303
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
95.310Reparasjon og vedlikehold av motorvognerSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
NOTODDEN
Adresse
Semsvegen 50, 3676, NOTODDEN
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (registrert)
  • NAV Aa-registeret (registrert)
Søkeord
vedlikeholdreparasjonermotorvognersamtsalgbildelerforbindelse
Stiftet
2018

Aksjonærer

Største aksjonær: EGIL PETTERSEN LØVFLATEN (100,0 %)

  1. EGIL PETTERSEN LØVFLATENperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i TUVEN BILSERVICE AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • AnsatteAntall ansatte endret fra 8 til 7
    • RolleNy rolle: AIDER AS (REGN)
    • RolleFratrådt: HAUGERUD REGNSKAPSKONTOR AS (REGN)
    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • StiftelseTUVEN BILSERVICE AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20256,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
20246,1 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr
20235,7 mill. kr-0,2 mill. kr-0,2 mill. kr-0,3 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20251,0 mill. kr0,1 mill. kr0,9 mill. kr–
20240,9 mill. kr0,1 mill. kr0,8 mill. kr–
20231,2 mill. kr0,0 mill. kr1,2 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin0,1 %Tilfredsstillende2024: 1,8 %
Resultatgrad0,0 %Tilfredsstillende2024: 1,8 %
Egenkapitalandel14,5 %Tilfredsstillende2024: 15,4 %
Gjeldsgrad5,9Svak2024: 5,5
Likviditetsgrad1,14Tilfredsstillende2024: 1,14
Arbeidskapital124 136 krPositiv2024: 113 815 kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Hans Fredrik Klevstad (f. 1989)Daglig leder
  • Egil Pettersen Løvflaten (f. 1981)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Semsvegen 50, 3676, NOTODDEN. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassStrupa (0.1 km)
Nærmeste flyplassNotodden Airport (0 km)
Finansiell helseindeks
80 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 45 % i Reparasjon og vedlikehold av motorvogner
EgenkapitalutviklingStabil
Ansatte vs bransjeTopp 71 %
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om TUVEN BILSERVICE AS

Hva er organisasjonsnummeret til TUVEN BILSERVICE AS?
Organisasjonsnummeret er 920553303. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2018.
Hvem er daglig leder i TUVEN BILSERVICE AS?
Hans Fredrik Klevstad er daglig leder, og Egil Pettersen Løvflaten er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte TUVEN BILSERVICE AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 6,0 mill. kr, med et driftsresultat på 0,0 mill. kr og et årsresultat på -0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier TUVEN BILSERVICE AS?
Største aksjonær er EGIL PETTERSEN LØVFLATEN med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor mange ansatte har TUVEN BILSERVICE AS?
TUVEN BILSERVICE AS har 7 ansatte registrert i Aa-registeret, fordelt på hovedenheten og 1 underenheter.
Hvor holder TUVEN BILSERVICE AS til?
Forretningsadressen er Semsvegen 50, 3676 NOTODDEN.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.