orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap920934145

AC EXPERIENCE AS

VESTERØY · Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører · Stiftet 2018

Selskapet holder til i Vesterøy og driver med arrangering av utflukter og events. Med en årlig omsetning på 1 million kroner tilbyr det turisme- og opplevelsesaktiviteter samt formidling av produkter fra lokale aktører. Virksomheten fokuserer på turisme, opplevelser og aktiviteter i regionen.

Generert av Orakel AI
Omsetning0,6 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2018
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
920934145
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
79.121Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangørerSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
VESTERØY
Adresse
Papperveien 147, 1684, VESTERØY
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (registrert)
Søkeord
turismeopplevelseaktivitettilvirkningprodukterlokaleaktører
Stiftet
2018

Aksjonærer

Største aksjonær: ANNE CEDERVALL (100,0 %)

  1. ANNE CEDERVALLperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i AC EXPERIENCE AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • StiftelseAC EXPERIENCE AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,6 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
20240,6 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr
20231,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,2 mill. kr-0,1 mill. kr0,3 mill. kr–
20240,3 mill. kr-0,1 mill. kr0,3 mill. kr–
20230,2 mill. kr0,0 mill. kr0,1 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin1,9 %Tilfredsstillende2024: -18,3 %
Resultatgrad1,1 %Tilfredsstillende2024: -18,6 %
Egenkapitalandel-34,7 %Svak2024: -34,7 %
Likviditetsgrad0,74Svak2024: 0,74
Arbeidskapital−82 281 krSvak2024: −88 946 kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Anne Cedervall (f. 1965)Daglig leder
  • Anne Cedervall (f. 1965)Styrets leder

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Papperveien 147, 1684, VESTERØY. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassPappertoppen (0.2 km)
Nærmeste flyplassSandefjord Airport, Torp (35 km)
Finansiell helseindeks
70 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 51 % i Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører
EgenkapitalutviklingStabil
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om AC EXPERIENCE AS

Hva er organisasjonsnummeret til AC EXPERIENCE AS?
Organisasjonsnummeret er 920934145. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2018.
Hvem er daglig leder i AC EXPERIENCE AS?
Anne Cedervall er daglig leder, og Anne Cedervall er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte AC EXPERIENCE AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,6 mill. kr, med et driftsresultat på 0,0 mill. kr og et årsresultat på 0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier AC EXPERIENCE AS?
Største aksjonær er ANNE CEDERVALL med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder AC EXPERIENCE AS til?
Forretningsadressen er Papperveien 147, 1684 VESTERØY i HVALER kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.