HELLERO EIENDOM AS
TØNSBERG · Utleie av egen eller leid fast eiendom · Stiftet 2018
Dette er et aksjeselskap registrert i Tønsberg med organisasjonsnummer 921039093. Selskapet driver med utleie av egen eller leid fast eiendom. Selskapet hadde ingen registrert omsetning i siste rapporteringsperiode.
Om selskapet
- Org.nummer
- 921039093
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 68.200Utleie av egen eller leid fast eiendomSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- TØNSBERG
- Adresse
- Lyngveien 18A, 3118, TØNSBERG
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- eieutviklefasteiendom
- Stiftet
- 2018
Aksjonærer
Største aksjonær: OLA KOPPERVIK (100,0 %)
- OLA KOPPERVIKperson100,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i HELLERO EIENDOM AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2023
- RegnskapRegnskap levert for 2025
- StiftelseHELLERO EIENDOM AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,2 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,3 mill. kr | 0,3 mill. kr |
| 2024 | 0,2 mill. kr | 0,1 mill. kr | -0,2 mill. kr | -0,2 mill. kr |
| 2023 | 0,2 mill. kr | 0,1 mill. kr | -0,1 mill. kr | -0,1 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5,6 mill. kr | 0,3 mill. kr | 5,3 mill. kr | – |
| 2024 | 5,7 mill. kr | 0,0 mill. kr | 5,7 mill. kr | – |
| 2023 | 5,6 mill. kr | 0,2 mill. kr | 5,4 mill. kr | – |
Nøkkeltall (2025)
Lignende selskaper
- FERNCLIFF TIH AS1439 mill. kr
- FERNCLIFF HOLDING AS1391 mill. kr
- OTE EIENDOM AS1329 mill. kr
- GRØNVOLLKVARTALET AS1105 mill. kr
- THONGÅRD AS898 mill. kr
- TANGEN TORV BOLIG AS785 mill. kr
Ledelse og styre
- Ola Koppervik (f. 1963)Daglig leder
- Ola Koppervik (f. 1963)Styrets leder
Revisor og regnskapsfører
- AIDER ASRegnskapsfører
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Bedrifter på samme adresse
- HEIDI GRIMNESUndervisning innenfor idrett og rekreasjon
Registrert forretningsadresse: Lyngveien 18A, 3118, TØNSBERG. Kilde: Enhetsregisteret.
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om HELLERO EIENDOM AS
- Hva er organisasjonsnummeret til HELLERO EIENDOM AS?
- Organisasjonsnummeret er 921039093. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2018.
- Hvem er daglig leder i HELLERO EIENDOM AS?
- Ola Koppervik er daglig leder, og Ola Koppervik er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor mye omsatte HELLERO EIENDOM AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 0,2 mill. kr, med et driftsresultat på 0,1 mill. kr og et årsresultat på 0,3 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier HELLERO EIENDOM AS?
- Største aksjonær er OLA KOPPERVIK med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
- Hvor holder HELLERO EIENDOM AS til?
- Forretningsadressen er Lyngveien 18A, 3118 TØNSBERG.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.