AktivtAksjeselskap921220405
SEAFOOD COMMUNICATION AS
BERGEN · Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning · Stiftet 2018
Omsetning4,4 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2018
Underenheter1
Om selskapet
- Org.nummer
- 921220405
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 70.200Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivningSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- BERGEN
- Adresse
- Lyngberget 13, 5038, BERGEN
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (registrert)
- Søkeord
- rådgivningknyttetkommunikasjonkommunikasjonstjenester
- Stiftet
- 2018
Aksjonærer
Største aksjonær: PÅL KORNELIUSSEN (100,0 %)
- PÅL KORNELIUSSENperson100,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i SEAFOOD COMMUNICATION AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2023
- StiftelseSEAFOOD COMMUNICATION AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,4 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr |
| 2024 | 3,9 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,0 mill. kr |
| 2023 | 3,5 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,9 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,9 mill. kr | – |
| 2024 | 0,7 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,7 mill. kr | – |
| 2023 | 0,7 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,7 mill. kr | – |
Nøkkeltall (2025)
Driftsmargin0,5 %Tilfredsstillende2024: 1,3 %
Resultatgrad-0,6 %Svak2024: 0,8 %
Egenkapitalandel2,4 %Svak2024: 6,7 %
Gjeldsgrad41,0Svak2024: 13,9
Likviditetsgrad0,98Svak2024: 0,97
Arbeidskapital−19 390 krSvak2024: −17 940 kr
Lignende selskaper
- FSN CAPITAL PARTNERS AS457 mill. kr
- BAIN & COMPANY NORWAY AS423 mill. kr
- ACAPO ONSAGERS AS395 mill. kr
- ENEAS SERVICES AS335 mill. kr
- CSI LEASING NORWAY AS320 mill. kr
- HAVN CAPITAL FUND I AS292 mill. kr
Ledelse og styre
- Pål Korneliussen (f. 1965)Daglig leder
- Pål Korneliussen (f. 1965)Styrets leder
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Signaler
Nærmeste kollektivholdeplassØyjorden (0.1 km)
Nærmeste flyplassBergen Airport, Flesland (16 km)
Finansiell helseindeks75 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 9 % i Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning
EgenkapitalutviklingStabil
EierskapNorsk eid, største eier 100 %
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om SEAFOOD COMMUNICATION AS
- Hva er organisasjonsnummeret til SEAFOOD COMMUNICATION AS?
- Organisasjonsnummeret er 921220405. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2018.
- Hvem er daglig leder i SEAFOOD COMMUNICATION AS?
- Pål Korneliussen er daglig leder, og Pål Korneliussen er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor mye omsatte SEAFOOD COMMUNICATION AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 4,4 mill. kr, med et driftsresultat på 0,0 mill. kr og et årsresultat på -0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier SEAFOOD COMMUNICATION AS?
- Største aksjonær er PÅL KORNELIUSSEN med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
- Hvor holder SEAFOOD COMMUNICATION AS til?
- Forretningsadressen er Lyngberget 13, 5038 BERGEN.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.