orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap921642075

LUCAS AS

LØTEN · Frisering og barbering · Stiftet 2018

Selskapet er en frisørsalong registrert i Løten som tilbyr frisering, barbering og hårbehandling. Med en årlig omsetning på omkring 1 million kroner, drives virksomheten som aksjeselskap med organisasjonsnummer 921642075.

Generert av Orakel AI
Omsetning0,7 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2018
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
921642075
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
96.210Frisering og barberingSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
LØTEN
Adresse
Stasjonsvegen 19, 2340, LØTEN
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (registrert)
Søkeord
frisørhårbehandlingsamtannetrelevantyrket
Stiftet
2018

Aksjonærer

Største aksjonær: ABDULKADER SABRIN (100,0 %)

  1. ABDULKADER SABRINperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i LUCAS AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelseLUCAS AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,7 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
20240,7 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr
20230,6 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,1 mill. kr-0,2 mill. kr0,2 mill. kr–
20240,1 mill. kr-0,2 mill. kr0,2 mill. kr–
20230,0 mill. kr-0,2 mill. kr0,3 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin0,5 %Tilfredsstillende2024: 12,7 %
Resultatgrad0,5 %Tilfredsstillende2024: 12,8 %
Egenkapitalandel-308,9 %Svak2024: -315,8 %
Likviditetsgrad0,24Svak2024: 0,24
Arbeidskapital−156 346 krSvak2024: −160 367 kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Abdulkader Sabrin (f. 1988)Daglig leder
  • Abdulkader Sabrin (f. 1988)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassLøten stasjon (0.0 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (71 km)
Finansiell helseindeks
70 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 78 % i Frisering og barbering
EgenkapitalutviklingØkende
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om LUCAS AS

Hva er organisasjonsnummeret til LUCAS AS?
Organisasjonsnummeret er 921642075. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2018.
Hvem er daglig leder i LUCAS AS?
Abdulkader Sabrin er daglig leder, og Abdulkader Sabrin er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte LUCAS AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,7 mill. kr, med et driftsresultat på 0,0 mill. kr og et årsresultat på 0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier LUCAS AS?
Største aksjonær er ABDULKADER SABRIN med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder LUCAS AS til?
Forretningsadressen er Stasjonsvegen 19, 2340 LØTEN.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.