YUSUF CAPITAL AS
Aksjeselskapets virksomhet består av forvaltning og utføring av investeringer i verdipapirer, fast eiendom og tjenesteytende virksomhet. Selskapet kan delta i andre selskaper gjennom eierskap, lån, garantier eller andre avtaleforhold. Organisasjonen er registrert i Moss og har organisasjonsnummer 921724977.
Om selskapet
- Org.nummer
- 921724977
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Aksjonærer
Største aksjonær: LANA JANBAZ (100,0 %)
- LANA JANBAZperson100,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i YUSUF CAPITAL AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2022
- RegnskapRegnskap levert for 2021
- RolleNy rolle: BOBE (BOBE)
- StatusYUSUF CAPITAL AS er under avvikling
- StiftelseYUSUF CAPITAL AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | – | – | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr |
| 2022 | 0,2 mill. kr | -0,1 mill. kr | -0,1 mill. kr | -0,1 mill. kr |
| 2021 | 0,2 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
| 2022 | 0,0 mill. kr | -0,1 mill. kr | 0,1 mill. kr | – |
| 2021 | 0,1 mill. kr | -0,0 mill. kr | 0,1 mill. kr | – |
Ledelse og styre
- –Bostyrer
- Mostafa Asaad Alothman (f. 1999)Daglig leder
- Mostafa Asaad Alothman (f. 1999)Styrets leder
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om YUSUF CAPITAL AS
- Hva er organisasjonsnummeret til YUSUF CAPITAL AS?
- Organisasjonsnummeret er 921724977. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret.
- Hvem er daglig leder i YUSUF CAPITAL AS?
- Mostafa Asaad Alothman er daglig leder, og Mostafa Asaad Alothman er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvem eier YUSUF CAPITAL AS?
- Største aksjonær er LANA JANBAZ med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2023.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.