orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap921880111

VANAHEIM AS

OSLO · Spesielle holdingselskaper · Stiftet 2018

Omsetning–
Ansatte–
Stiftet2018
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
921880111
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
64.220Spesielle holdingselskaperSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Øvrige finansielle foretak unntatt forsikring
Kommune
OSLO
Adresse
C/O SHORT SHIFT AS, Dronningens gate 22, 0154, OSLO
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
selskapetsvirksomhetselvgjennomhel-deleideselskaperinvesteringsvirksomhetherunderinvestering
Stiftet
2018

Aksjonærer

Største aksjonær: MORTEN MULVAD HASSEL MØRCH (100,0 %)

  1. MORTEN MULVAD HASSEL MØRCHperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i VANAHEIM AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • StiftelseVANAHEIM AS stiftet

Økonomi

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
2025–-0,1 mill. kr0,3 mill. kr0,3 mill. kr
2024–-0,0 mill. kr1,1 mill. kr1,1 mill. kr
2023–-0,1 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
202510,8 mill. kr10,3 mill. kr0,5 mill. kr–
20241,7 mill. kr1,6 mill. kr0,1 mill. kr–
20230,5 mill. kr0,4 mill. kr0,1 mill. kr–

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Morten Mulvad Hassel Mørch (f. 1987)Daglig leder
  • Morten Mulvad Hassel Mørch (f. 1987)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassDronningens gate (0.0 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (37 km)
Finansiell helseindeks
50 / 100
EgenkapitalutviklingØkende
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om VANAHEIM AS

Hva er organisasjonsnummeret til VANAHEIM AS?
Organisasjonsnummeret er 921880111. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2018.
Hvem er daglig leder i VANAHEIM AS?
Morten Mulvad Hassel Mørch er daglig leder, og Morten Mulvad Hassel Mørch er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvem eier VANAHEIM AS?
Største aksjonær er MORTEN MULVAD HASSEL MØRCH med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder VANAHEIM AS til?
Forretningsadressen er C/O SHORT SHIFT AS, Dronningens gate 22, 0154 OSLO.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.