orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap922068992

FUSALP NORWAY AS

OSLO · Engroshandel med klær og skotøy · Stiftet 2019

Dette er et aksjeselskap registrert i Oslo som driver engroshandel med klær og skotøy. Selskapet hadde en omsetning på 5 millioner kroner og er registrert med organisasjonsnummeret 922068992.

Generert av Orakel AI
Omsetning4,8 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2019
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
922068992
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
46.420Engroshandel med klær og skotøySe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
OSLO
Adresse
c/o Forvis Mazars AS, Fridtjof Nansens vei 19, 0369, OSLO
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Stiftet
2019

Aksjonærer

Største aksjonær: CREATIONS FUSALP SA (100,0 %)

  1. CREATIONS FUSALP SAutenlandsk100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i FUSALP NORWAY AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Konsern

Morselskap
CREATIONS FUSALP SA (100,0 %) (utenlandsk)

Utledet fra Aksjonærregisteret (eierandel på minst 50 %) og Enhetsregisteret.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2024
    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelseFUSALP NORWAY AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20254,8 mill. kr-2,2 mill. kr-3,1 mill. kr-3,1 mill. kr
20244,9 mill. kr-2,7 mill. kr-2,8 mill. kr-2,8 mill. kr
20236,5 mill. kr-0,5 mill. kr-2,8 mill. kr-2,8 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,6 mill. kr-14,7 mill. kr15,3 mill. kr–
20244,3 mill. kr-11,6 mill. kr15,8 mill. kr–
20236,6 mill. kr-8,8 mill. kr15,3 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin-45,8 %Svak2024: -54,8 %
Resultatgrad-65,4 %Svak2024: -57,6 %
Egenkapitalandel-2509,3 %Svak2024: -270,7 %
Likviditetsgrad0,26Svak2024: 2,20
Arbeidskapital−784 678 krSvak2024: 2,0 mill. kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Philippe Michel Lacoste (f. 1968)Daglig leder
  • Philippe Michel Lacoste (f. 1968)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Digital tilstedeværelse

Nettsted, sosiale medier og teknologi er hentet av Orakel fra bedriftens eget nettsted. Lenker til sosiale medier er kopiert slik nettstedet oppgir dem og er ikke kontrollert mot nettverkene. E-postoppsett leses fra DNS. Wikipedia-artikkel er koblet på navn. LEI fra GLEIF.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassVolvat (0.2 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (37 km)
Finansiell helseindeks
45 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 42 % i Engroshandel med klær og skotøy
EgenkapitalutviklingFallende
EierskapUtenlandsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om FUSALP NORWAY AS

Hva er organisasjonsnummeret til FUSALP NORWAY AS?
Organisasjonsnummeret er 922068992. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2019.
Hvem er daglig leder i FUSALP NORWAY AS?
Philippe Michel Lacoste er daglig leder, og Philippe Michel Lacoste er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte FUSALP NORWAY AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 4,8 mill. kr, med et driftsresultat på -2,2 mill. kr og et årsresultat på -3,1 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier FUSALP NORWAY AS?
Største aksjonær er CREATIONS FUSALP SA med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder FUSALP NORWAY AS til?
Forretningsadressen er c/o Forvis Mazars AS, Fridtjof Nansens vei 19, 0369 OSLO.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.