STERNA EIENDOM AS
OSLO · Oppføring av bygninger · Stiftet 2019
Dette aksjeselskapet med organisasjonsnummer 922689644 er registrert i Oslo og arbeider med oppføring av bygninger. Selskapet fokuserer på investeringer i eiendom og verdipapirer som sin hovedvirksomhet.
Om selskapet
- Org.nummer
- 922689644
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 41.000Oppføring av bygningerSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- OSLO
- Adresse
- Kristinelundveien 16B, 0268, OSLO
- Postadresse
- Postboks 2382 Solli, 0201, OSLO
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- investeringereiendomverdipapirer
- Stiftet
- 2019
Aksjonærer
Største aksjonær: STERNA HOLDING AS (100,0 %)
- STERNA HOLDING ASselskap100,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i STERNA EIENDOM AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Konsern
- Morselskap
- STERNA HOLDING AS (100,0 %)
- Datterselskaper (1)
- KRISTINELUNDVEIEN 14B AS (65 %)
Utledet fra Aksjonærregisteret (eierandel på minst 50 %) og Enhetsregisteret.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2023
- RegnskapRegnskap levert for 2025
- StiftelseSTERNA EIENDOM AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,0 mill. kr | -0,1 mill. kr | 1,8 mill. kr | 1,3 mill. kr |
| 2024 | – | -1,1 mill. kr | -0,4 mill. kr | -2,6 mill. kr |
| 2023 | 0,2 mill. kr | -6,4 mill. kr | -15,4 mill. kr | -13,7 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18,9 mill. kr | -2,5 mill. kr | 21,4 mill. kr | – |
| 2024 | 15,9 mill. kr | -5,0 mill. kr | 21,0 mill. kr | – |
| 2023 | 23,6 mill. kr | -2,4 mill. kr | 26,1 mill. kr | – |
Lignende selskaper
- VEIDEKKE ENTREPRENØR AS16186 mill. kr
- SKANSKA NORGE AS15215 mill. kr
- HENT AS9407 mill. kr
- CONSTO AS4284 mill. kr
- CTS NORDICS AS4201 mill. kr
- DESIGNER GROUP NORWAY AS3396 mill. kr
Ledelse og styre
- Christian Torp Saure (f. 1969)Styrets leder
Revisor og regnskapsfører
- REGNSKAPSHUSET ASRegnskapsfører
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Bedrifter på samme adresse
- ALSA INVEST ASUoppgitt
- KRISTINELUNDVEIEN 14B ASOppføring av bygninger
- POTTEMAKERVEIEN 8 ASUtleie av egen eller leid fast eiendom
- SMALVOLLVEIEN 28 ASUtleie av egen eller leid fast eiendom
- STERNA HOLDING ASUtleie av egen eller leid fast eiendom
- STERNA SEAFOOD ASKjøp og salg av egen fast eiendom
- VINCCI INVEST ASUoppgitt
Registrert forretningsadresse: Kristinelundveien 16B, 0268, OSLO. Kilde: Enhetsregisteret.
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om STERNA EIENDOM AS
- Hva er organisasjonsnummeret til STERNA EIENDOM AS?
- Organisasjonsnummeret er 922689644. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2019.
- Hvor mye omsatte STERNA EIENDOM AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på -0,1 mill. kr og et årsresultat på 1,3 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier STERNA EIENDOM AS?
- Største aksjonær er STERNA HOLDING AS med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
- Hvor holder STERNA EIENDOM AS til?
- Forretningsadressen er Kristinelundveien 16B, 0268 OSLO.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.