orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap922715866

ABHINAV JOLLY AS

SKEDSMOKORSET · Uoppgitt · Stiftet 2019

Selskapet er registrert som aksjeselskap med organisasjonsnummer 922715866 og har hjemsted på Skedsmokorset. Det klassifiseres som et investeringsselskap lukket for allmennheten, noe som betyr at det ikke er åpent for offentlig deltakelse eller investering.

Generert av Orakel AI
Omsetning0,0 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2019
Underenheter–

Om selskapet

Org.nummer
922715866
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
00.000UoppgittSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
SKEDSMOKORSET
Adresse
Lensmann Ole Hoels vei 2, 2019, SKEDSMOKORSET
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
investeringsselskaperlukketallmennheten
Stiftet
2019

Aksjonærer

Største aksjonær: ABHINAV PRAKASH JOLLY (100,0 %)

  1. ABHINAV PRAKASH JOLLYperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i ABHINAV JOLLY AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelseABHINAV JOLLY AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
20240,0 mill. kr0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
20230,0 mill. kr0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,3 mill. kr0,0 mill. kr0,3 mill. kr–
20240,3 mill. kr0,0 mill. kr0,3 mill. kr–
20230,3 mill. kr0,0 mill. kr0,3 mill. kr–

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Abhinav Prakash Jolly (f. 1982)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Lensmann Ole Hoels vei 2, 2019, SKEDSMOKORSET. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassHolt industri (0.2 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (24 km)
Finansiell helseindeks
40 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 78 % i Uoppgitt
EgenkapitalutviklingStabil
EierskapUtenlandsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om ABHINAV JOLLY AS

Hva er organisasjonsnummeret til ABHINAV JOLLY AS?
Organisasjonsnummeret er 922715866. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2019.
Hvor mye omsatte ABHINAV JOLLY AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på 0,0 mill. kr og et årsresultat på 0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier ABHINAV JOLLY AS?
Største aksjonær er ABHINAV PRAKASH JOLLY med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder ABHINAV JOLLY AS til?
Forretningsadressen er Lensmann Ole Hoels vei 2, 2019 SKEDSMOKORSET i LILLESTRØM kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.