orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap923041125

ALDA HOLDING AS

VOLDA · Kjøp og salg av egen fast eiendom · Stiftet 2019

Selskapet er et aksjeselskap registrert i Volda med organisasjonsnummer 923041125. Virksomheten består av kjøp og salg av egen fast eiendom. Det er en eiendomsrelatert virksomhet som opererer som holdingselskap.

Generert av Orakel AI
Omsetning0,0 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2019
Underenheter–

Om selskapet

Org.nummer
923041125
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
68.110Kjøp og salg av egen fast eiendomSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
VOLDA
Adresse
Bøkevegen 9, 6103, VOLDA
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
kjøpeselgeeieeiendommerverdipapirer
Stiftet
2019

Aksjonærer

Største aksjonær: ELMATIC AS (50,0 %)

  1. ELMATIC ASselskap50,0 %
  2. VOLDA TORG ASselskap50,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i ALDA HOLDING AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Konsern

Morselskap
ELMATIC AS (50,0 %)
Datterselskaper (2)

Utledet fra Aksjonærregisteret (eierandel på minst 50 %) og Enhetsregisteret.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • StiftelseALDA HOLDING AS stiftet

Økonomi

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,0 mill. kr-0,0 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr
2024–-0,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
2023–-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
202511,1 mill. kr3,1 mill. kr8,1 mill. kr–
202410,6 mill. kr3,1 mill. kr7,6 mill. kr–
202310,6 mill. kr3,1 mill. kr7,5 mill. kr–

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Einar Løken (f. 1961)Styrets leder
  • Birger Løken (f. 1958)Styremedlem

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Bøkevegen 9, 6103, VOLDA. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassEinebakken (0.0 km)
Nærmeste flyplassØrsta-Volda Airport, Hovden (3 km)
Finansiell helseindeks
60 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 84 % i Kjøp og salg av egen fast eiendom
EgenkapitalutviklingØkende
EierskapNorsk eid, største eier 50 %
RevisorLite revisjonsselskap

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om ALDA HOLDING AS

Hva er organisasjonsnummeret til ALDA HOLDING AS?
Organisasjonsnummeret er 923041125. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2019.
Hvor mye omsatte ALDA HOLDING AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på -0,0 mill. kr og et årsresultat på 0,1 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier ALDA HOLDING AS?
Største aksjonær er ELMATIC AS med 50,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 2 registrerte aksjonærer.
Hvor holder ALDA HOLDING AS til?
Forretningsadressen er Bøkevegen 9, 6103 VOLDA.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.