orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap923100458

EDVARDSEN CONSULT AS

SLEMMESTAD · Annen teknisk konsulentvirksomhet · Stiftet 2019

Aksjeselskapet tilbyr maskinteknisk rådgivning rettet mot kraftselskaper innen vannkraft, samt konsulenttjenester for leverandører av maskinteknisk utstyr. Selskapet er basert i Slemmestad og hadde en årlig omsetning på cirka 1 million kroner. Virksomheten klassifiseres som annen teknisk konsulentvirksomhet.

Generert av Orakel AI
Omsetning1,1 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2019
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
923100458
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
71.129Annen teknisk konsulentvirksomhetSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
SLEMMESTAD
Adresse
c/o Leiv Edvardsen, Gaupeveien 12, 3470, SLEMMESTAD
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
maskintekniskrådgivningovenforkraftselskaperinnenvannkraftmaskintekniskekonsulenttjenesterleverandørerutstyr
Stiftet
2019

Aksjonærer

Største aksjonær: LEIV EDVARDSEN (100,0 %)

  1. LEIV EDVARDSENperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i EDVARDSEN CONSULT AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelseEDVARDSEN CONSULT AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20251,1 mill. kr0,7 mill. kr0,7 mill. kr0,6 mill. kr
20241,0 mill. kr0,6 mill. kr0,6 mill. kr0,6 mill. kr
20230,6 mill. kr0,3 mill. kr0,3 mill. kr0,2 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20251,6 mill. kr1,3 mill. kr0,3 mill. kr–
20241,5 mill. kr1,1 mill. kr0,3 mill. kr–
20230,7 mill. kr0,6 mill. kr0,1 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin61,2 %Positiv2024: 65,4 %
Resultatgrad54,2 %Positiv2024: 56,8 %
Egenkapitalandel82,9 %Positiv2024: 76,3 %
Gjeldsgrad0,2Positiv2024: 0,3
Likviditetsgrad6,46Positiv2024: 4,42
Arbeidskapital1,2 mill. krPositiv2024: 962 759 kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Leiv Edvardsen (f. 1951)Daglig leder
  • Leiv Edvardsen (f. 1951)Styrets leder

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassSørmarka (0.4 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (59 km)
Finansiell helseindeks
85 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 43 % i Annen teknisk konsulentvirksomhet
EgenkapitalutviklingØkende
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om EDVARDSEN CONSULT AS

Hva er organisasjonsnummeret til EDVARDSEN CONSULT AS?
Organisasjonsnummeret er 923100458. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2019.
Hvem er daglig leder i EDVARDSEN CONSULT AS?
Leiv Edvardsen er daglig leder, og Leiv Edvardsen er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte EDVARDSEN CONSULT AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 1,1 mill. kr, med et driftsresultat på 0,7 mill. kr og et årsresultat på 0,6 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier EDVARDSEN CONSULT AS?
Største aksjonær er LEIV EDVARDSEN med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder EDVARDSEN CONSULT AS til?
Forretningsadressen er c/o Leiv Edvardsen, Gaupeveien 12, 3470 SLEMMESTAD i ASKER kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.