orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap923264965

RADIX HOLDING AS

FETSUND · Uoppgitt · Stiftet 2019

Omsetning–
Ansatte–
Stiftet2019
Underenheter–

Om selskapet

Org.nummer
923264965
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
00.000UoppgittSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
FETSUND
Adresse
c/o Tron Harald Gaasø, Gråorveien 5, 1900, FETSUND
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
investereeieutvikleandreselskaperaltstårforbindelse
Stiftet
2019

Aksjonærer

Største aksjonær: TRON HARALD RØDAL GAASØ (100,0 %)

  1. TRON HARALD RØDAL GAASØperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i RADIX HOLDING AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelseRADIX HOLDING AS stiftet

Økonomi

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
2025–-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
2024–-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
2023–-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,1 mill. kr0,1 mill. kr0,0 mill. kr–
20240,1 mill. kr0,1 mill. kr0,0 mill. kr–
20230,1 mill. kr0,1 mill. kr0,0 mill. kr–

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Tron Harald Rødal Gaasø (f. 1978)Styrets leder

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassGråorveien (0.1 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (28 km)
Finansiell helseindeks
40 / 100
EgenkapitalutviklingFallende
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om RADIX HOLDING AS

Hva er organisasjonsnummeret til RADIX HOLDING AS?
Organisasjonsnummeret er 923264965. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2019.
Hvem eier RADIX HOLDING AS?
Største aksjonær er TRON HARALD RØDAL GAASØ med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder RADIX HOLDING AS til?
Forretningsadressen er c/o Tron Harald Gaasø, Gråorveien 5, 1900 FETSUND i LILLESTRØM kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.