SHV1 AS
OSLO · Utleie av egen eller leid fast eiendom · Stiftet 2019
Selskapet driver utleie av fast eiendom og holder til i Oslo. SHV1 AS ble stiftet i 2019 og er organisert som aksjeselskap med organisasjonsnummer 923561560. Største eier er Nordic Legacy AS med 33,4 prosent av aksjene.
Om selskapet
- Org.nummer
- 923561560
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 68.200Utleie av egen eller leid fast eiendomSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- OSLO
- Adresse
- Nordalveien 8B, 0580, OSLO
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Stiftet
- 2019
Aksjonærer
Største aksjonær: NORDIC LEGACY AS (33,4 %)
- NORDIC LEGACY ASselskap33,4 %
- MAQSOOD EIENDOM ASselskap33,3 %
- WOOD EIENDOM ASselskap33,3 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i SHV1 AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2023
- RegnskapRegnskap levert for 2022
- StiftelseSHV1 AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | – | -0,1 mill. kr | -0,1 mill. kr | -0,1 mill. kr |
| 2023 | 154 mill. kr | 30,6 mill. kr | 20,6 mill. kr | 16,9 mill. kr |
| 2022 | – | -0,6 mill. kr | -0,8 mill. kr | -0,8 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4,2 mill. kr | 0,3 mill. kr | 3,9 mill. kr | – |
| 2023 | 20,1 mill. kr | 0,4 mill. kr | 19,7 mill. kr | – |
| 2022 | 118 mill. kr | 2,0 mill. kr | 116 mill. kr | – |
Lignende selskaper
- FERNCLIFF TIH AS1439 mill. kr
- FERNCLIFF HOLDING AS1391 mill. kr
- OTE EIENDOM AS1329 mill. kr
- GRØNVOLLKVARTALET AS1105 mill. kr
- THONGÅRD AS898 mill. kr
- TANGEN TORV BOLIG AS785 mill. kr
Ledelse og styre
- –Bostyrer
- Jamil Rehman (f. 1981)Daglig leder
- Jamil Rehman (f. 1981)Styrets leder
- Farooq Maqsood (f. 1981)Varamedlem
Revisor og regnskapsfører
- ZENERA ASRegnskapsfører
- BERGE & LUNDAL REVISJONSSELSKAP ASRevisor
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Bedrifter på samme adresse
- ANTEK AS KONKURSBOGrunnarbeid
- APRIKOS VENTURE ASDataprogrammeringstjenester
- BALDERX ASAnnen detaljhandel med andre nye varer
- DKV5 ASUtvikling og salg av byggeprosjekter
- GARDERBAKKEN 27 ASKjøp og salg av egen fast eiendom
- JUNI AI ASDataprogrammeringstjenester
- MSZ EIENDOM ASUtvikling og salg av byggeprosjekter
- MSZ INVEST ASOppføring av bygninger
Registrert forretningsadresse: Nordalveien 8B, 0580, OSLO. Kilde: Enhetsregisteret.
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om SHV1 AS
- Hva er organisasjonsnummeret til SHV1 AS?
- Organisasjonsnummeret er 923561560. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2019.
- Hvem er daglig leder i SHV1 AS?
- Jamil Rehman er daglig leder, og Jamil Rehman er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvem eier SHV1 AS?
- Største aksjonær er NORDIC LEGACY AS med 33,4 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 3 registrerte aksjonærer.
- Hvor holder SHV1 AS til?
- Forretningsadressen er Nordalveien 8B, 0580 OSLO.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2024.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.