orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap923615245

CLEANTEC AS

TRONDHEIM · Rengjøring av bygninger · Stiftet 2019

Aksjeselskapet med organisasjonsnummer 923615245 er registrert i Trondheim og hadde en omsetning på 1 million kroner. Virksomheten omfatter rengjøring av vaskehaller og fasader, samt videresalg av rengjøringsmidler til bedriftsmarkedet. Selskapet kan også investere i eiendom og andre foretak innenfor lignende virksomhetsområder.

Generert av Orakel AI
Omsetning1,4 mill. kr
Ansatte6
Stiftet2019
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
923615245
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
81.210Rengjøring av bygningerSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
TRONDHEIM
Adresse
Veimester Kroghs gate 4A, 7043, TRONDHEIM
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (registrert)
Søkeord
rengjøringvaskehaller/fasadervideresalgrengjøringsmidlerbedriftsmarkedetandreprodukter/tjenesternaturlighørerherunder
Stiftet
2019

Aksjonærer

Største aksjonær: ROAR AASS (100,0 %)

  1. ROAR AASSperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i CLEANTEC AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • AnsatteAntall ansatte registrert: 5
    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • StiftelseCLEANTEC AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20251,4 mill. kr-0,1 mill. kr-0,2 mill. kr-0,1 mill. kr
20241,9 mill. kr0,2 mill. kr0,2 mill. kr0,2 mill. kr
20233,2 mill. kr0,2 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,7 mill. kr0,3 mill. kr0,4 mill. kr–
20241,0 mill. kr0,5 mill. kr0,6 mill. kr–
20231,3 mill. kr0,3 mill. kr1,1 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin-10,5 %Svak2024: 11,6 %
Resultatgrad-8,9 %Svak2024: 10,1 %
Egenkapitalandel45,4 %Positiv2024: 45,3 %
Gjeldsgrad1,2Positiv2024: 1,2
Likviditetsgrad0,88Svak2024: 1,46
Arbeidskapital−20 529 krSvak2024: 73 387 kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Roar Aass (f. 1971)Daglig leder
  • Roar Aass (f. 1971)Styrets leder

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Veimester Kroghs gate 4A, 7043, TRONDHEIM. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassWeidemannsveien (0.3 km)
Nærmeste flyplassTrondheim Airport, Værnes (25 km)
Finansiell helseindeks
80 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 56 % i Rengjøring av bygninger
EgenkapitalutviklingStabil
Ansatte vs bransjeTopp 87 %
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om CLEANTEC AS

Hva er organisasjonsnummeret til CLEANTEC AS?
Organisasjonsnummeret er 923615245. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2019.
Hvem er daglig leder i CLEANTEC AS?
Roar Aass er daglig leder, og Roar Aass er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte CLEANTEC AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 1,4 mill. kr, med et driftsresultat på -0,1 mill. kr og et årsresultat på -0,1 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier CLEANTEC AS?
Største aksjonær er ROAR AASS med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor mange ansatte har CLEANTEC AS?
CLEANTEC AS har 6 ansatte registrert i Aa-registeret, fordelt på hovedenheten og 1 underenheter.
Hvor holder CLEANTEC AS til?
Forretningsadressen er Veimester Kroghs gate 4A, 7043 TRONDHEIM.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.