orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap923784977

SELECT HOLDING AS

STRAUMGJERDE · Rekruttering og formidling av arbeidskraft · Stiftet 2019

Omsetning0,0 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2019
Underenheter–

Om selskapet

Org.nummer
923784977
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
78.100Rekruttering og formidling av arbeidskraftSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
STRAUMGJERDE
Adresse
Hoggane 13, 6220, STRAUMGJERDE
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
investerandrevirksomheter
Stiftet
2019

Aksjonærer

Største aksjonær: ADRIAN FERREIRA TANDSTAD (49,0 %)

  1. ADRIAN FERREIRA TANDSTADperson49,0 %
  2. ØRJAN FERREIRA TANDSTADperson49,0 %
  3. LEIF MAGNE TANDSTADperson2,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i SELECT HOLDING AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Konsern

Datterselskaper (1)

SELECT HOLDING AS er toppselskap i konsernet så langt registrene viser.

Utledet fra Aksjonærregisteret (eierandel på minst 50 %) og Enhetsregisteret.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelseSELECT HOLDING AS stiftet

Økonomi

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
2024–-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
2023–-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,1 mill. kr-0,1 mill. kr0,2 mill. kr–
20240,1 mill. kr-0,1 mill. kr0,2 mill. kr–
20230,2 mill. kr-0,0 mill. kr0,2 mill. kr–

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Kai Lennart Roald-Hjorthol (f. 1974)Styrets leder

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Hoggane 13, 6220, STRAUMGJERDE. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassStraumgjerde (0.1 km)
Nærmeste flyplassØrsta-Volda Airport, Hovden (32 km)
Finansiell helseindeks
25 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 87 % i Rekruttering og formidling av arbeidskraft
EgenkapitalutviklingFallende
EierskapNorsk eid, største eier 49 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om SELECT HOLDING AS

Hva er organisasjonsnummeret til SELECT HOLDING AS?
Organisasjonsnummeret er 923784977. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2019.
Hvor mye omsatte SELECT HOLDING AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på -0,0 mill. kr og et årsresultat på -0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier SELECT HOLDING AS?
Største aksjonær er ADRIAN FERREIRA TANDSTAD med 49,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 3 registrerte aksjonærer.
Hvor holder SELECT HOLDING AS til?
Forretningsadressen er Hoggane 13, 6220 STRAUMGJERDE i SYKKYLVEN kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.