orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap924060840

L2 INNOVASJON AS

KONGSBERG · Uoppgitt · Stiftet 2019

Selskapet er registrert som aksjeselskap med organisasjonsnummer 924060840 og holder til i Kongsberg. Virksomheten omfatter investering i aksjer og salg av tjenester.

Generert av Orakel AI
Omsetning0,0 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2019
Underenheter–

Om selskapet

Org.nummer
924060840
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
00.000UoppgittSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
KONGSBERG
Adresse
Scheidemannshaugen 6, 3616, KONGSBERG
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
investeringaksjersalgtjenester
Stiftet
2019

Aksjonærer

Største aksjonær: RUNE LARSEN (79,2 %)

  1. RUNE LARSENperson79,2 %
  2. BRITT LARSENperson20,8 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i L2 INNOVASJON AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Konsern

Datterselskaper (1)

L2 INNOVASJON AS er toppselskap i konsernet så langt registrene viser.

Utledet fra Aksjonærregisteret (eierandel på minst 50 %) og Enhetsregisteret.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelseL2 INNOVASJON AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
20240,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
20230,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,4 mill. kr0,4 mill. kr0,0 mill. kr–
20240,4 mill. kr0,4 mill. kr0,0 mill. kr–
20230,4 mill. kr0,4 mill. kr0,0 mill. kr–

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Britt Larsen (f. 1966)Daglig leder
  • Rune Larsen (f. 1962)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassSandsværveien syd (0.3 km)
Nærmeste flyplassNotodden Airport (26 km)
Finansiell helseindeks
40 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 63 % i Uoppgitt
EgenkapitalutviklingFallende
EierskapNorsk eid, største eier 79 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om L2 INNOVASJON AS

Hva er organisasjonsnummeret til L2 INNOVASJON AS?
Organisasjonsnummeret er 924060840. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2019.
Hvem er daglig leder i L2 INNOVASJON AS?
Britt Larsen er daglig leder, og Rune Larsen er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte L2 INNOVASJON AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på -0,0 mill. kr og et årsresultat på -0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier L2 INNOVASJON AS?
Største aksjonær er RUNE LARSEN med 79,2 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 2 registrerte aksjonærer.
Hvor holder L2 INNOVASJON AS til?
Forretningsadressen er Scheidemannshaugen 6, 3616 KONGSBERG.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.