orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap924674423

HULDERTUNET AS

OTEREN · Avvirkning · Stiftet 2020

Dette aksjeselskapet med organisasjonsnummer 924674423 er lokalisert i Oteren og opererer innen avvirkning. Selskapet har registrert null millioner kroner i omsetning.

Generert av Orakel AI
Omsetning0,0 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2020
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
924674423
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
02.200AvvirkningSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
OTEREN
Adresse
Kitdalveien 130, 9046, OTEREN
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
kombinasjonsbrukdriverskogsdriftvedproduksjonlaftebyggproduksjonbakstevarergrønnsakerbærdyrehold
Stiftet
2020

Aksjonærer

Største aksjonær: ODD GEIR FAGERLI (50,0 %)

  1. ODD GEIR FAGERLIperson50,0 %
  2. VENCHE RENATE BRATTLIperson50,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i HULDERTUNET AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • StiftelseHULDERTUNET AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
20240,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
20230,0 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,1 mill. kr-0,3 mill. kr0,4 mill. kr–
20240,1 mill. kr-0,3 mill. kr0,4 mill. kr–
20230,1 mill. kr-0,3 mill. kr0,4 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin-0,7 %Svak2024: -1308,8 %
Resultatgrad-0,7 %Svak2024: -1287,6 %
Egenkapitalandel-415,4 %Svak2024: -487,8 %
Likviditetsgrad1,00Svak2024: 0,80
Arbeidskapital−295 krSvak2024: −12 647 kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Odd Geir Fagerli (f. 1968)Daglig leder
  • Odd Geir Fagerli (f. 1968)Styrets leder
  • Venche Renate Brattli (f. 1974)Styremedlem

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Kitdalveien 130, 9046, OTEREN. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassRyeng (0.2 km)
Nærmeste flyplassBardufoss Airport (62 km)
Finansiell helseindeks
45 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 83 % i Avvirkning
EgenkapitalutviklingFallende
EierskapNorsk eid, største eier 50 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om HULDERTUNET AS

Hva er organisasjonsnummeret til HULDERTUNET AS?
Organisasjonsnummeret er 924674423. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2020.
Hvem er daglig leder i HULDERTUNET AS?
Odd Geir Fagerli er daglig leder, og Odd Geir Fagerli er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte HULDERTUNET AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på -0,0 mill. kr og et årsresultat på -0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier HULDERTUNET AS?
Største aksjonær er ODD GEIR FAGERLI med 50,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 2 registrerte aksjonærer.
Hvor holder HULDERTUNET AS til?
Forretningsadressen er Kitdalveien 130, 9046 OTEREN i STORFJORD kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.