orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap924895314

ZETT EIENDOM AS

Selskapet er et aksjeselskap registrert i Billingstad som driver med utleie av fast eiendom. ZETT EIENDOM AS forvalter egne investeringer innenfor eiendom og verdipapir, og arbeider med aktiv forvaltning av disse eiendelene som en langsiktig investeringsportefølje.

Generert av Orakel AI
Omsetning0,0 mill. kr
Ansatte–
Stiftet–
Underenheter–

Om selskapet

Org.nummer
924895314
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)

Aksjonærer

Største aksjonær: TROND RICHARD FREDRIK ZEINER-GUNDERSEN (100,0 %)

  1. TROND RICHARD FREDRIK ZEINER-GUNDERSENperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i ZETT EIENDOM AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • RolleFratrådt: Trond Richard Fredrik Zeiner-Gundersen (DAGL)
    • StatusZETT EIENDOM AS er under avvikling
    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • StiftelseZETT EIENDOM AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
20240,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
20230,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,0 mill. kr-0,0 mill. kr0,0 mill. kr–
20240,0 mill. kr-0,0 mill. kr0,0 mill. kr–
20230,0 mill. kr-0,0 mill. kr0,0 mill. kr–

Ledelse og styre

  • Trond Richard Fredrik Zeiner-Gundersen (f. 1958)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassBillingstad stasjon (0.2 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (50 km)
Finansiell helseindeks
25 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 99 % i bransjen
EgenkapitalutviklingFallende
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om ZETT EIENDOM AS

Hva er organisasjonsnummeret til ZETT EIENDOM AS?
Organisasjonsnummeret er 924895314. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte ZETT EIENDOM AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på -0,0 mill. kr og et årsresultat på -0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier ZETT EIENDOM AS?
Største aksjonær er TROND RICHARD FREDRIK ZEINER-GUNDERSEN med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.