BITTE HOLDING AS
SNARØYA · Uoppgitt · Stiftet 2020
Selskapet er et aksjeselskap registrert i Snarøya med organisasjonsnummer 924919558. Det opererer som investeringsselskap og forvalter porteføljer innen aksjer, andeler, obligasjoner og fast eiendom. I henhold til siste tilgjengelige tall hadde selskapet en omsetning på 6 millioner kroner.
Om selskapet
- Org.nummer
- 924919558
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 00.000UoppgittSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- SNARØYA
- Adresse
- Haldenveien 24A, 1367, SNARØYA
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- væreinvesteringsselskapherunderforeståinvesteringeraksjerandelerselskapselskapslovenutenlandske
- Stiftet
- 2020
Aksjonærer
Største aksjonær: MARGARET ELISABETH CHALMERS FISCHER (45,6 %)
- MARGARET ELISABETH CHALMERS FISCHERperson45,6 %
- OLA ANDREAS INGEMOENperson12,8 %
- BENTE INGEMOENperson8,8 %
- LAILA INGEMOEN RYDLANDperson8,8 %
- ANETTE ELISABETH FISCHERperson6,0 %
- HEIDI ELISABETH REINPRECHT AKSELSENperson6,0 %
- KRISTINE FISCHER GLENTperson6,0 %
- ØYVIND WILHELM AKSELSENperson6,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i BITTE HOLDING AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- RolleFratrådt: Ola Andreas Ingemoen (VARA)
- RegnskapRegnskap levert for 2023
- StiftelseBITTE HOLDING AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5,8 mill. kr | 5,5 mill. kr | 13,4 mill. kr | 13,2 mill. kr |
| 2024 | 8,5 mill. kr | 8,3 mill. kr | 8,3 mill. kr | 8,2 mill. kr |
| 2023 | 5,9 mill. kr | 5,6 mill. kr | 5,7 mill. kr | 5,6 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 73,8 mill. kr | 72,1 mill. kr | 1,7 mill. kr | – |
| 2024 | 61,2 mill. kr | 60,4 mill. kr | 0,8 mill. kr | – |
| 2023 | 53,0 mill. kr | 52,9 mill. kr | 0,1 mill. kr | – |
Nøkkeltall (2025)
Lignende selskaper
- MICHAEL INVESTERINGER AS7735 mill. kr
- HVO AS1770 mill. kr
- GEMINOR AS912 mill. kr
- FERD KKA AS473 mill. kr
- AUTOGROSSISTEN AS239 mill. kr
- FROGNER UTVIKLING AS238 mill. kr
Ledelse og styre
- Margaret Elisabeth Chalmers Fischer (f. 1946)Styrets leder
- Hans Fredrik Henderson Fischer (f. 1950)Varamedlem
Revisor og regnskapsfører
- NITSCHKE ASRevisor
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om BITTE HOLDING AS
- Hva er organisasjonsnummeret til BITTE HOLDING AS?
- Organisasjonsnummeret er 924919558. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2020.
- Hvor mye omsatte BITTE HOLDING AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 5,8 mill. kr, med et driftsresultat på 5,5 mill. kr og et årsresultat på 13,2 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier BITTE HOLDING AS?
- Største aksjonær er MARGARET ELISABETH CHALMERS FISCHER med 45,6 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 8 registrerte aksjonærer.
- Hvor holder BITTE HOLDING AS til?
- Forretningsadressen er Haldenveien 24A, 1367 SNARØYA i BÆRUM kommune.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.