MØRE AUTO AS
STRANDA · Detaljhandel med motorvogner · Stiftet 2020
Dette aksjeselskapet fra Stranda holder til innenfor detaljhandel med motorvogner. Virksomheten omfatter kjøp, salg og utleie av biler og bobiler. Organisasjonsnummeret er 925117226.
Om selskapet
- Org.nummer
- 925117226
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 47.810Detaljhandel med motorvognerSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- STRANDA
- Adresse
- Smågjerdevegen 1, 6200, STRANDA
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- kjøpsalgutleiebilerbobiler
- Stiftet
- 2020
Aksjonærer
Største aksjonær: GRO KATHRIN AAMBAKK GRODÅS (100,0 %)
- GRO KATHRIN AAMBAKK GRODÅSperson100,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i MØRE AUTO AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2023
- RegnskapRegnskap levert for 2025
- StiftelseMØRE AUTO AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr |
| 2024 | 0,5 mill. kr | -0,1 mill. kr | -0,1 mill. kr | -0,1 mill. kr |
| 2023 | 1,8 mill. kr | -0,5 mill. kr | -0,5 mill. kr | -0,5 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,4 mill. kr | -0,7 mill. kr | 1,1 mill. kr | – |
| 2024 | 0,4 mill. kr | -0,7 mill. kr | 1,1 mill. kr | – |
| 2023 | 1,3 mill. kr | -0,6 mill. kr | 1,9 mill. kr | – |
Lignende selskaper
- TESLA NORWAY AS18627 mill. kr
- RUTEBILEIERNES STANDARDISERINGSAKSJESELSKAP5491 mill. kr
- HEDIN AUTOMOTIVE BAVARIA AS4060 mill. kr
- STENSHAGEN INVEST AS2884 mill. kr
- VOLVO CAR STOR-OSLO AS2660 mill. kr
- MØLLER BIL TRØNDELAG AS2546 mill. kr
Ledelse og styre
- Odd Botolv Grodås (f. 1963)Daglig leder
- Gro Kathrin Aambakk Grodås (f. 1966)Styrets leder
Revisor og regnskapsfører
- MOTREGN ASRegnskapsfører
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om MØRE AUTO AS
- Hva er organisasjonsnummeret til MØRE AUTO AS?
- Organisasjonsnummeret er 925117226. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2020.
- Hvem er daglig leder i MØRE AUTO AS?
- Odd Botolv Grodås er daglig leder, og Gro Kathrin Aambakk Grodås er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor mye omsatte MØRE AUTO AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på -0,0 mill. kr og et årsresultat på -0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier MØRE AUTO AS?
- Største aksjonær er GRO KATHRIN AAMBAKK GRODÅS med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
- Hvor holder MØRE AUTO AS til?
- Forretningsadressen er Smågjerdevegen 1, 6200 STRANDA.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.