KNAUKEN AS
FYLLINGSDALEN · Dataprogrammeringstjenester · Stiftet 2020
Dette aksjeselskapet er registrert i Fyllingsdalen og tilbyr dataprogrammeringstjenester. Selskapet har org.nr. 925584649 og oppgir 0 mill. kr i omsetning.
Om selskapet
- Org.nummer
- 925584649
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 62.100DataprogrammeringstjenesterSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- FYLLINGSDALEN
- Adresse
- Helgeplasset 137, 5148, FYLLINGSDALEN
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Stiftet
- 2020
Aksjonærer
Største aksjonær: MARIUS AASEBØ HAUKEN (100,0 %)
- MARIUS AASEBØ HAUKENperson100,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i KNAUKEN AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2023
- StiftelseKNAUKEN AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,1 mill. kr | -0,0 mill. kr | 0,2 mill. kr | 0,2 mill. kr |
| 2024 | 0,1 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr |
| 2023 | 0,0 mill. kr | -0,1 mill. kr | -0,1 mill. kr | -0,1 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,8 mill. kr | 0,4 mill. kr | 0,4 mill. kr | – |
| 2024 | 0,5 mill. kr | 0,2 mill. kr | 0,4 mill. kr | – |
| 2023 | 0,4 mill. kr | 0,2 mill. kr | 0,2 mill. kr | – |
Nøkkeltall (2025)
Lignende selskaper
- REMARKABLE AS4000 mill. kr
- TIKTOK NORWAY AS3962 mill. kr
- BOUVET NORGE AS3837 mill. kr
- OPERA NORWAY AS3216 mill. kr
- STØ AS1636 mill. kr
- NAVTOR AS1585 mill. kr
Ledelse og styre
- Marius Aasebø Hauken (f. 1988)Daglig leder
- Marius Aasebø Hauken (f. 1988)Styrets leder
Revisor og regnskapsfører
- ECIT SERVICES ASRegnskapsfører
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Bedrifter på samme adresse
- PROPS ASUoppgitt
Registrert forretningsadresse: Helgeplasset 137, 5148, FYLLINGSDALEN. Kilde: Enhetsregisteret.
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om KNAUKEN AS
- Hva er organisasjonsnummeret til KNAUKEN AS?
- Organisasjonsnummeret er 925584649. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2020.
- Hvem er daglig leder i KNAUKEN AS?
- Marius Aasebø Hauken er daglig leder, og Marius Aasebø Hauken er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor mye omsatte KNAUKEN AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 0,1 mill. kr, med et driftsresultat på -0,0 mill. kr og et årsresultat på 0,2 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier KNAUKEN AS?
- Største aksjonær er MARIUS AASEBØ HAUKEN med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
- Hvor holder KNAUKEN AS til?
- Forretningsadressen er Helgeplasset 137, 5148 FYLLINGSDALEN i BERGEN kommune.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.