orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap925631469

TAKTEKKERBRØDRENE HUSTAD AS

NAMSOS · Takarbeid · Stiftet 2020

Dette aksjeselskapet driver takarbeid og er lokalisert i Namsos. Selskapet har 5 ansatte og en årlig omsetning på omkring 3 millioner kroner.

Generert av Orakel AI
Omsetning3,1 mill. kr
Ansatte5
Stiftet2020
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
925631469
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
43.410TakarbeidSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
NAMSOS
Adresse
Kleppavegen 16, 7805, NAMSOS
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (registrert)
Stiftet
2020

Aksjonærer

Største aksjonær: HUGO HUSTAD (100,0 %)

  1. HUGO HUSTADperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i TAKTEKKERBRØDRENE HUSTAD AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2024
    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelseTAKTEKKERBRØDRENE HUSTAD AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20253,1 mill. kr1,1 mill. kr1,1 mill. kr0,9 mill. kr
20242,6 mill. kr0,7 mill. kr0,7 mill. kr0,4 mill. kr
20231,9 mill. kr0,5 mill. kr0,5 mill. kr0,5 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20251,8 mill. kr0,9 mill. kr0,8 mill. kr–
20241,3 mill. kr0,7 mill. kr0,6 mill. kr–
20230,9 mill. kr0,8 mill. kr0,1 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin37,0 %Positiv2024: 27,6 %
Resultatgrad28,2 %Positiv2024: 16,6 %
Egenkapitalandel53,1 %Positiv2024: 53,0 %
Gjeldsgrad0,9Positiv2024: 0,9
Likviditetsgrad2,33Positiv2024: 2,68
Arbeidskapital666 445 krPositiv2024: 450 173 kr

Lignende selskaper

Offentlig støtte

Redusert arbeidsgiveravgift (differensiert arbeidsgiveravgift), meldt av Skatteetaten som regionalstøtte: 8 perioder 2026, til sammen 11 171 kr.

Kilde: Støtteregisteret (Brønnøysundregistrene) og Innovasjon Norge. Støtteregisteret er registeret over statsstøtte meldt til Brønnøysundregistrene; fra 2026 meldes også Skatteetatens differensierte arbeidsgiveravgift per bedrift. Innovasjon Norges egne tall dekker alle tilsagn fra 2013. Samme tildeling kan finnes i begge.

Ledelse og styre

  • Hugo Hustad (f. 1980)Styrets leder

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Sentral godkjenning (DiBK)

Bedriften har sentral godkjenning til 24. juni 2028.

  • Utførende, Taktekkingsarbeid (tiltaksklasse 1)

Se godkjenningsbevis hos DiBK

Kilde: Direktoratet for byggkvalitet, registeret over foretak med sentral godkjenning for ansvarsrett.

Underenheter (1)

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassKleppen idrettspark (0.0 km)
Nærmeste flyplassRørvik Airport, Ryum (45 km)
Finansiell helseindeks
90 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 54 % i Takarbeid
EgenkapitalutviklingStabil
Ansatte vs bransjeTopp 99 %
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om TAKTEKKERBRØDRENE HUSTAD AS

Hva er organisasjonsnummeret til TAKTEKKERBRØDRENE HUSTAD AS?
Organisasjonsnummeret er 925631469. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2020.
Hvor mye omsatte TAKTEKKERBRØDRENE HUSTAD AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 3,1 mill. kr, med et driftsresultat på 1,1 mill. kr og et årsresultat på 0,9 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier TAKTEKKERBRØDRENE HUSTAD AS?
Største aksjonær er HUGO HUSTAD med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor mange ansatte har TAKTEKKERBRØDRENE HUSTAD AS?
TAKTEKKERBRØDRENE HUSTAD AS har 5 ansatte registrert i Aa-registeret, fordelt på hovedenheten og 1 underenheter.
Hvor holder TAKTEKKERBRØDRENE HUSTAD AS til?
Forretningsadressen er Kleppavegen 16, 7805 NAMSOS.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.