orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap925677574

FOLE FESTLIG AS

ÅLESUND · Andre tjenester tilknyttet kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet · Stiftet 2020

Selskapet med organisasjonsnummer 925677574 er et aksjeselskap basert i Ålesund som tilbyr utleie av lokaler og konsulenttjenester innen kultur og underholdning. FOLE FESTLIG AS arrangerer eventer og tilbyr mat- og drikkeservice, både alkoholfritt og med alkohol, i eget lokale og som take away. Selskapet hadde en omsetning på 3 millioner kroner og sysselsatte 13 personer.

Generert av Orakel AI
Omsetning3,3 mill. kr
Ansatte18
Stiftet2020
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
925677574
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
90.390Andre tjenester tilknyttet kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhetSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
ÅLESUND
Adresse
c/o Camilla Viddal, Brusdalsvegen 301, 6011, ÅLESUND
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (registrert)
Søkeord
utleielokalerkonsulenttjenesterinnenkulturfornøyelseeventarrangørtilhørendetjenesterproduksjon
Stiftet
2020

Aksjonærer

Største aksjonær: CAMILLA VIDDAL (50,0 %)

  1. CAMILLA VIDDALperson50,0 %
  2. INGERID SCOTT-DAHL OLSETperson50,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i FOLE FESTLIG AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • AnsatteAntall ansatte endret fra 14 til 15
    • StiftelseFOLE FESTLIG AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20253,3 mill. kr-0,3 mill. kr-0,3 mill. kr-0,3 mill. kr
20243,0 mill. kr0,6 mill. kr0,6 mill. kr0,6 mill. kr
20233,2 mill. kr-0,5 mill. kr-0,5 mill. kr-0,5 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,6 mill. kr-0,5 mill. kr1,0 mill. kr–
20240,8 mill. kr-0,2 mill. kr1,0 mill. kr–
20230,6 mill. kr-0,8 mill. kr1,4 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin-7,8 %Svak2024: 19,8 %
Resultatgrad-7,7 %Svak2024: 18,9 %
Egenkapitalandel-90,1 %Svak2024: -31,3 %
Likviditetsgrad0,68Svak2024: 1,00
Arbeidskapital−254 641 krSvak2024: 2 297 kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Ingerid Scott-Dahl Olset (f. 1981)Daglig leder
  • Camilla Viddal (f. 1979)Styrets leder
  • Ingerid Scott-Dahl Olset (f. 1981)Styremedlem

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Digital tilstedeværelse

Sosiale medier
Facebook · Instagram
Teknologi
Microsoft 365

Nettsted, sosiale medier og teknologi er hentet av Orakel fra bedriftens eget nettsted. Lenker til sosiale medier er kopiert slik nettstedet oppgir dem og er ikke kontrollert mot nettverkene. E-postoppsett leses fra DNS. Wikipedia-artikkel er koblet på navn. LEI fra GLEIF.

Registre og tillatelser

Bevillinger
  • Skjenkebevilling for alkohol, Fole Festlig AS, gyldig til 30. september 2028

Kilde: Mattilsynet, Helsedirektoratet (bevillingsregisteret), Finanstilsynet.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassRødsetstranda vest (0.8 km)
Nærmeste flyplassÅlesund Airport (18 km)
Finansiell helseindeks
65 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 26 % i Andre tjenester tilknyttet kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet
EgenkapitalutviklingStabil
Ansatte vs bransjeTopp 39 %
EierskapNorsk eid, største eier 50 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om FOLE FESTLIG AS

Hva er organisasjonsnummeret til FOLE FESTLIG AS?
Organisasjonsnummeret er 925677574. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2020.
Hvem er daglig leder i FOLE FESTLIG AS?
Ingerid Scott-Dahl Olset er daglig leder, og Camilla Viddal er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte FOLE FESTLIG AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 3,3 mill. kr, med et driftsresultat på -0,3 mill. kr og et årsresultat på -0,3 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier FOLE FESTLIG AS?
Største aksjonær er CAMILLA VIDDAL med 50,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 2 registrerte aksjonærer.
Hvor mange ansatte har FOLE FESTLIG AS?
FOLE FESTLIG AS har 18 ansatte registrert i Aa-registeret, fordelt på hovedenheten og 1 underenheter.
Hvor holder FOLE FESTLIG AS til?
Forretningsadressen er c/o Camilla Viddal, Brusdalsvegen 301, 6011 ÅLESUND.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.